
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kia ProCeed
120PK T-GDi GT-Line | Schuif/Kantel Dak | Stoel & Stuurwiel Verwarming | Elektrische Achterklep | Camera | Apple CarPlay/Android Auto | Full LED | All Season Banden |

Kia ProCeed
120PK T-GDi GT-Line | Schuif/Kantel Dak | Stoel & Stuurwiel Verwarming | Elektrische Achterklep | Camera | Apple CarPlay/Android Auto | Full LED | All Season Banden |
€ 22.935202267.268 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 februari 2022 |
| APK | 4 december 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 33.240 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Hartelijk welkom bij Zeeuw & Zeeuw Kia Nootdorp!
Bent u opzoek naar een nieuwe of gebruikte auto? Dan bent u bij ons aan het juiste adres.
Onze verkoopcollega’s Dave Ammerlaan, Rick van Gils, Bart Pelka & Menno Roeling helpen u graag verder. Zij zoeken met u mee naar de juiste auto die aan al u wensen en eisen voldoet.
Daarbij hebben wij in onze garage echte vakmensen lopen op het gebied van Kia en andere merken!
U kunt dus ook bij ons terecht voor uw onderhoud en APK, maar ook gewoon als u vragen heeft.
Bent u nieuwsgierig geworden en wilt u bij ons langskomen?
U kunt ons gerust bellen op 015 – 310 99 55 of mailen naar sales-ndp@zeeuwenzeeuw.nl
Uiteraard kunt u ook bij ons altijd gewoon binnen wandelen, ook voor een kop koffie!
Hopelijk zien we u snel!
Team Kia Nootdorp
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas
- Glazen schuif-/kanteldak
- diffusor
- LED mistlampen
Infotainment
- draadloze telefoonlader
- Navigatiesysteem full map
- multimedia scherm middel
Interieur & Comfort
- hemelbekleding donker
- kunstlederen interieurdelen
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
- lendesteunen (verstelbaar)
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoekdetectie met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
- uitstap waarschuwing
- achteruitrij assistent
Overig
- All Season Banden
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Typenummer: J7Q1K5G17CC04C
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Aantal eigenaren: 2
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Leaseprijs: private lease € 659 p/m (48 maanden, 10.000 km); full operational lease € 614 p/m (48 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Servicepakket - Budget (inbegrepen):
- Gegarandeerde kilometerstand
- 12 maanden Bovag garantie
- Bovag 40-puntencheck
- Reiniging binnen- en buitenzijde
- Minimaal 12 maanden geldige APK
- 2 weken BOVAG-omruilgarantie (max. 750 km)
- Let op: Service en onderhoud niet inbegrepen bij het Budget Servicepakket
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Carvendo (€ 600 meerprijs):
- Servicepakket - Premium (€ 975 meerprijs):
- Gegarandeerde kilometerstand
- 12 maanden Bovag garantie
- Brandstof / acculading min. € 40,-
- Reiniging binnen- en buitenzijde
- Waxbehandeling
- Pechhulp
- Accu Health Check (PHEV & EV)
- Onderhoudsbeurt
- Distributieriem vervangen, indien nodig binnen 20.000 km of 12 maanden
- Remblokken en remschijven vervangen indien niet volgens fabrieksnorm
- Banden vervangen indien de profieldiepte minder is dan 3mm
- Remvloeistof vervangen indien noodzakelijk
- Minimaal 12 maanden geldige APK
- Zeeuw & Zeeuw+ Services
- Bovag 40-puntencheck
- 2 weken BOVAG-omruilgarantie (max. 750 km)
(Pechhulp en Accu Health Check kan alleen worden geboden voor automerken waarvan Zeeuw & Zeeuw officieel dealer is.)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Servicepakket - Budget"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK - Servicepakket - Excellent Personenauto's (€ 1.475 meerprijs):
- Gegarandeerde kilometerstand
- 18 maanden Bovag garantie
- Brandstof / acculading min. € 40,-
- Reiniging binnen- en buitenzijde
- Waxbehandeling
- Pechhulp
- Accu Health Check (PHEV & EV)
- Onderhoudsbeurt
- Distributieriem vervangen, indien nodig binnen 20.000 km of 12 maanden
- Remblokken en remschijven vervangen indien niet volgens fabrieksnorm
- Banden vervangen indien de profieldiepte minder is dan 3mm
- Remvloeistof vervangen indien noodzakelijk
- Minimaal 12 maanden geldige APK
- Zeeuw & Zeeuw+ Services
- Bovag 40-puntencheck
- 2 weken BOVAG-omruilgarantie (max. 750 km)
(Pechhulp en Accu Health Check kan alleen worden geboden voor automerken waarvan Zeeuw & Zeeuw officieel dealer is.)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Servicepakket - Budget"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Bovag garantie 18 maanden (18 maanden garantie); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Kia Motors Nederland Postbus 83 3620 AB Breukelen, NL 0346-753800 www.kia.nl info@kia-autolease.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 172 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.620 x 1.800 x 1.442 mm |
| gewicht | 1.275 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.830 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 594 - 1.545 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,4 s |
| Actieradius | 877 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 130 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Zeeuw & Zeeuw Kia Nootdorp
Oudeweg 292631 PA Nootdorp







































