
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Kia ProCeed
1.5 T-GDi GT-Line I Automaat I Navi I Carplay I Camera
€ 27.945202223.016 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 november 2022 |
| APK | 7 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 27.945 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Techniek en design helemaal van nu. Kilometerstand van gisteren. Deze bijna-nieuwe Kia ProCeed heeft z'n nestveren afgeschud en is klaar om te vliegen. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. Van binnen ziet u een lederen interieur, een stijlvolle uitvoering. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! De sportstoelen zien er niet alleen prachtig uit, maar zijn ook functioneel, zoals u kilometer na kilometer zult merken. Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die u op afstand kunt openen. Opwarmen in koude dagen? Pak het verwarmd stuurwiel met beide handen aan! In deze auto profiteert u onder andere ook van: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen. Het digitale dashboard is qua lay-out en zichtbaarheid superslim ingedeeld. Alle functies in één keer in beeld! Soepel inparkeren in de krapste parkeervakken. De achteruitrijcamera maakt het mogelijk. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Filerijden? Doodvermoeiend. Daarom helpt de file assistent zo nodig een handje. Door automatisch afstand te houden, en te stoppen als uw voorligger stilstaat. Spraaksturing luistert naar uw stem en bedient de belangrijkste voertuigfuncties. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn connected drive services, full map navigatiesysteem, kruisend verkeer detectie, electronic climate control, draadloos opladen en DAB ontvangst. Aan boord van deze Kia houden verschillende geavanceerde systemen voor u de weg in de gaten. Ze waarschuwen u voor noodsituaties en kunnen in een aantal gevallen ook zelf ingrijpen. Tijdens de rit hebt u altijd een bijrijder, want de verkeersbord-detectie leest de borden langs de weg en projecteert ze voor u op het instrumentarium. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Als een fiets of ander voertuig zich in de dode hoek bevindt, waarschuwt het actieve dodehoekdetectie. Dit helpt ernstige ongelukken voorkomen. U bent mede dankzij forward collision warning system, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg. We kunnen ons voorstellen dat u een proefrit wilt maken met deze Kia. Belt u ons snel?
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Diffusor
- Kleur wit
- LED mistlampen
Infotainment
- Bluetooth
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia scherm middel
- Navigatiesysteem full map
- Telefoonintegratie premium
Interieur
- Hemelbekleding donker
- Kunstlederen interieurdelen
- Lendesteunen (verstelbaar)
Uitrusting
- Achteruitrij assistent
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dodehoekdetectie met correctie
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas
- File assistent
- LED mistlampen
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Uitstap waarschuwing
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Autonomous Emergency Braking
- JBL Audio Systeem
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2021 - dec. 2023
Referentienummer: 2591369
Maten en gewichten
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 265 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Leaseprijs: € 461 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 695): Afleverpakket Premium:
AFLEVERPAKKETTEN.
Hansen is transparant, ook als het om verkoopprijzen gaat. De getoonde prijs betreft dan ook een verkoopprijs inclusief ons 'Standaard' afleverpakket. Dit afleverpakket bevat de volgende zaken:
- 12 Maanden BOVAG garantie
- 12 Maanden pechhulp Europa
- Tenaamstelling en vrijwaring
- Kwaliteitscheck
- Hansen Goud-poetsbehandeling
Je kunt ook kiezen voor maximale zekerheid. Hiervoor hebben wij afleverpakket 'Premium'. De prijs van dit afleverpakket bedraagt €695,-. Afleverpakket 'Premium' bestaat uit de volgende zaken:
- Halve tank brandstof
- Bandenprofiel minimaal 3mm
- Airco servicebeurt
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1425 kg
Verwachtte leveringsdatum: 21-02-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 11-12-2025
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.482 cc |
| Max. vermogen | 118 kW (161 pk) |
| Max. koppel | 253 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.620 x 1.800 x 1.440 mm |
| gewicht | 1.325 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.880 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.410 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 594 - 1.545 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,8 s |
| Actieradius | 847 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 133 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Autobedrijf Hansen BV
Keizersveld 25803 AN Venray








































