
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kia Overige
Picant 1.0 GDi DynamicPlusLine | 4-zits | Parkeersensoren Achter | Navigatiesysteem | LED Koplampen | Cruise control | Achteruitrijcamera |

Kia Overige
Picant 1.0 GDi DynamicPlusLine | 4-zits | Parkeersensoren Achter | Navigatiesysteem | LED Koplampen | Cruise control | Achteruitrijcamera |
€ 23.290202610 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Omschrijving
Deze nieuwe Kia is direct uit voorraad leverbaar. Alle acties, inruilpremies en bijkomende kosten zijn reeds verwerkt in deze actieprijs! Informeer naar onze voorwaarden, wijzigingen voorbehouden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getint glas
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- stuur kunstleder
Veiligheid
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
Meer informatie
Nieuw: Ja
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 240 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket: Nieuw voertuig
Referentienummer: 413434
Kenteken: 413434
EU verantwoordelijke: Kia Motors Nederland Postbus 83 3620 AB Breukelen, NL 0346-753800 www.kia.nl info@kia-autolease.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 50 kW (68 pk) |
| Max. koppel | 96 Nm |
| gewicht | 918 kg |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 147 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 16,0 s |
| Actieradius | 686 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 118 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Wensink Kia Drachten
De Kletten 209206 BA Drachten



















