

Handmatig
Benzine
Overig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Overig ( deuren) |
| Kleur | Groen |
| BTW aftrekbaar | nee |
Omschrijving
Meer foto's op www.witmerodijk.nl
"The four weapons that contributed the most to winning the war are: the Jeep, the Douglas C-47, the bazooka, and the atomic bomb." Dwight D. Eisenhower.
Als deze Jeep toch eens kon praten...volgens het Nederlandse kenteken is deze Jeep gebouwd in 1943.
Een zgn. Hotchkiss dus gebouwd onder licentie in Frankrijk en ingezet door de Geallieerden om Europa te bevrijden. De carrosserie heeft gelukkig geen kogelgaten maar wel voldoende gebruikssporen, en een origineel typeplaatje, waaruit op valt te maken dat ze het een en ander meegemaakt heeft in die turbulente jaren. Natuurlijk is er in de tussentijd eens iets van de auto gerestaureerd, zo is de bekleding waarschijnlijk al eens vernieuwd. Ook de canvas kap is eens vervangen naar het zich laat aanzien, of het is geweldig sterk materiaal... Bodem en carrosserie zijn mooi roestvrij en rijden doet ze uitstekend. U ziet het goed, we hebben haar niet gewassen want naar verluid is de klei aan de banden afkomstig uit een drassig weiland in Normandië.
Voor wie een rijdend stukje historie in de garage wenst of onoverwinnelijk zijn of haar landgoed wil verkennen een bijzondere gelegenheid. En de overheid adviseert; wees voorbereid op een noodsituatie..
Meer informatie
Interieurkleur: Beige
Fabrikant: Witmer & Odijk Wasbeeklaan 3A 2361HG WARMOND, NL 0715790534 http://www.witmerodijk.nl witmer@witmerodijk.nl

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Overig ( deuren) |
| Kleur | Groen |
| Transmissie | 4 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.200 cc |
| Max. vermogen | 44 kW (60 pk) |
Witmer & Odijk klassieke & bijzondere auto's
Wasbeeklaan 22361 HG Warmond






















