

Jeep Avenger
Summit Automaat
€ 37.906202610 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 42.906 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Het gecombineerde vermogen van een elektromotor plus een verbrandingsmotor geeft deze hybride Jeep zijn geweldige rijkwaliteiten. Deze nieuwe auto is nu uit voorraad leverbaar. Het elektrisch bediende glazenpanorama dak zorgt voor licht en gevoel van ruime. In deze Jeep profiteert u onder andere ook van: LED koplampen, zonwerend getint glas en LED-achterlichten. Omdat u nou eenmaal geen ogen in uw achterhoofd heeft, is het altijd lastig om achteruit te rijden zonder brokken te maken. De achteruitrijcamera lost dat probleem op. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Onderweg uw smartphone opladen zonder gedoe met stekkers en kabels? Dat kan, met de draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons. Een paar spetters of een donderbui? De regensensor weet het als eerste en reageert precies goed! Dankzij de keyless entry nooit meer graven in uw zakken of tassen op zoek naar de autosleutel. Uw auto herkent u en zet de deuren open! Ook airconditioning, isofix-aansluiting en usb-aansluiting horen tot de voorzieningen op deze auto. Deze Jeep biedt u niet alleen comfort en rijplezier, maar ook veiligheid. Actieve veiligheidssystemen houden voor u de weg in de gaten en reageren op onvoorziene situaties voordat u dat kunt. De lane assist waarschuwt als u onbedoeld van rijstrook dreigt te wisselen. Wij leveren deze nieuwe auto met volledige fabrieksgarantie. Maak nu snel een afspraak om deze auto te bekijken.
.
Nieuw: Ja
Referentienummer: 823233612
Productienummer: 823233612
Type hybride: Volledig hybride
Actieradius: 880 km
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 380 kg
Wielbasis: 256 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Rijklaargewicht: 1363 kg
Interieur: Stoffen bekleding
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.080 x 1.780 x 1.540 mm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 1.263 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.643 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 880 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 112 g/km |
| Energielabel | B |





