
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Jeep Avenger
1.2 e-Hybrid Summit | Pano dak | Massage | Vol leder
€ 37.250202627 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 maart 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Jeep Avenger in vol uitgevoerde Summit uitvoering, direct uit voorraad leverbaar. In de kleurstelling Storm grey met zwart dak. Nieuwprijs van 44220 euro, meer dan 6000 euro voordeel!
Extra uitgerust naast de ruime standaardversie met;
- Te openen panorama schuifdak
- Vol leder uitgevoerde stoelen met stoelverwarming en massage
- Alle veiligheidsvoorzieningen als; dodehoek bewaking, adaptieve cruise control met line assist
Onze genoemde prijs is rijklaar zonder bijkomende kosten met een volle tank en volledig gepoetst.
Tenback Auto's BV
Al ruim 60 jaar een begrip in de autobranche!
Dealer van Dodge / RAM / JEEP / Chrysler en Eurorepar servicepartner
www.tenback.nl
0314-333900
Expeditieweg 12
7007 CM Doetinchem
Druk en zetfouten voorbehouden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 18" Diamond Cut lichtmetalen velgen (1M5)
- Pastellak Storm Grey met Volcano Black dak (2G1)
- Tweedelig panoramisch schuif-kanteldak (400)
- Achterlichten met LED (LAY)
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmd en inklapbaar (GTD)
- Extra getint glas
- LED koplampen projector (LM6)
- LED mistlampen met bochtverlichting (LNT)
Infotainment
- 10,25'' digitaal configureerbaar instrumentenpaneel (JAU)
- 10,25” Infotainment met draadloze Android Auto/Apple Carplay (RDP)
- Draadloze oplader (RFX)
- Uconnect-services (RTK)
Interieur & Comfort
- Automatische dual-zone airconditioning (140)
- Automatisch dimmende binnenspiegel (410)
- Bestuurdersstoel 6-voudig verstelbaar (JTM)
- Elektrisch bediende ramen rondom (3IG)
- LED sfeerverlichting (LHA)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Start/Stop knop (GX4)
- Stuur afgewerkt met kunstleder en mat chroom (318)
- Verschuifbare armsteun tussen voorstoelen met opbergruimte (132)
Veiligheid
- 360° parkeersensoren (XAH)
- automatische snelheids begrenzing
- Herkennings- en noodremsysteem voor voetgangers en fietsers (9S8)
- Highway Assist (Adaptive Cruise Control + Lane Centering Assist) (9YZ)
- Hill Descent Control (BNH)
- Rijstrooksensor met correctie
Overige
- Infotainment & Convenience pack (JBL Premium audio) (C6L)
- Leder & Winter Pack (AKK)
- Winter Pack (Stoelverwarming voor) (6R7)
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 256 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantie: 3 jaar Jeep fabrieksgarantie kilometervrij
Garantie: 36 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- Jeep fabrieksgarantie (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: 3 jaar Jeep fabrieksgarantie kilometervrij (36 maanden garantie)
- Bovag garantie 12 maanden zonder meerprijs (zonder meerprijs): Bovag garantie 12 maanden met volle tank brandstof.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Jeep fabrieksgarantie"): BOVAG garantie (12 maanden)
EU verantwoordelijke: Stellantis Jeep Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.jeep.nl info@jeep.nl
Basiskleur: grijs / zwart
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| gewicht | 1.263 kg |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,4 s |
| CO2-uitstoot | 111 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Tenback Auto's
Expeditieweg 127007 CM Doetinchem









































