

Jeep Avenger
1.2 Longitude | Navi | Hoge instap! |
€ 21.950202428.112 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 maart 2024 |
| APK | 27 maart 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 29.599 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Uw nieuwe auto staat klaar voor vertrek. Stap gerust in, deze Jeep Avenger heeft 28112 kilometer gelopen en is van het bouwjaar 2024. De aandrijving van deze Jeep wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen en in delen neerklapbare achterbank.
Via het digitale dashboard bent u permanent op de hoogte van alle informatie die u nodig heeft voor een veilige rit. Wat is de onderhoudsstatus van deze auto? U checkt het snel, simpel en overal via uw smartphone. Niet meer op de tast een andere zender zoeken of het volume aanpassen. En al helemaal niet met uw ogen van de weg af raken. De audiobediening op het stuur zorgt dat u alles van onder uw vingers regelt. Boem is ho? Niet bij deze Jeep Avenger. De piepjes van de parkeersensoren waarschuwen u op tijd voor obstakels. Het luxeniveau in deze Jeep is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. Met cruise control en airconditioning is deze auto helemaal compleet.
Als bestuurder van deze Jeep bent u nooit alleen. U wordt onderweg bijgestaan door technologische hulpmiddelen die samen met u de weg in de gaten houden. Als het nodig is, grijpen ze zelfs in, door te remmen of bij te sturen. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. Vermoeid achter het stuur zitten vergroot de kans op een ongeval. Vermoeidheidsherkenning waarschuwt tijdig als u aan een rustpauze toe bent. Ook helpen het hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Kenteken: KBL-92-J
Onderhoudshistorie en Kilometer registratie aanwezig!
Nieuwsgierig geworden? Kom deze auto dan snel bij ons bekijken.
Whatsapp nummer : 0621300437 (bereikbaar van 8.00 tot 21.00 7 dagen in de week)
Voor de volledige foto reportage zie onze internetsite.
Let op dit is de meeneemprijs!
Afleverpakket € 595,-
Hiervoor krijgt de auto een onderhoudsbeurt volgens schema, minimaal 1 jaar APK, volledige BOVAG garantie, minimaal een halve tank brandstof en wordt de auto compleet gepoetst en schoongemaakt afgeleverd!
*Deze advertentie is met de grootst mogelijke nauwkeurigheid samengesteld, Kijk bij een bezichtiging altijd de opties na die voor u van invloed kunnen zijn op uw beslissing*
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 16
Vooras: Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Laadvermogen: 527 kg
Wielbasis: 256 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Referentienummer: k59008
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.080 x 1.800 x 1.530 mm |
| gewicht | 1.155 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.682 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,6 s |
| Actieradius | 771 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 124 g/km |
| Energielabel | C |





