

Jaguar XJR
4.2 V8 S/C | SUPER ONDERHOUDEN | LEDER | NWE APK
€ 9.9902003313.652 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 augustus 2003 |
| APK | 20 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Jaguar XJR 4.2 V8 Supercharged met 396 pk, automaat en luxe leder. Krachtige, nette youngtimer, geleverd met nieuwe APK.
Occasion kopen bij Caroutlet Groningen – betrouwbaar en transparant
Deze Jaguar XJR is direct beschikbaar bij Caroutlet Groningen. Kom langs voor een proefrit en ervaar deze auto zelf.
De Jaguar XJR 4.2 V8 Supercharged is een stijlvolle en krachtige sportsedan waarin Britse luxe en pure prestaties samenkomen. Onder de motorkap ligt de 4.2 liter AJ33 V8 met mechanische supercharger, goed voor 396 pk en 541 nm. In combinatie met de automatische transmissie en achterwielaandrijving levert dit een indrukwekkend soepele maar krachtige rijbeleving. Dankzij de adaptieve sportluchtophanging en dynamische stabiliteitsregeling blijft de auto strak en comfortabel op de weg. Deze uitvoering is van augustus 2003, heeft 313.212 km gereden, verkeert in nette staat, rijdt goed en wordt geleverd met een nieuwe APK.
Het interieur is uitgevoerd in Warm Charcoal sportleder met 16-voudig elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugenfunctie voor zowel bestuurder als passagier. Het Birds Eye Maple fineer en de Nimbus Grey hemelbekleding zorgen voor een klassieke, luxe uitstraling. Comfortvoorzieningen zoals cruise control, verwarmde voorruit, parkeersensoren vóór en achter en elektrisch inklapbare buitenspiegels maken deze XJR tot een zeer complete reisauto.
Ook op technisch en multimediaal vlak is deze Jaguar rijk uitgerust met xenon (HID) koplampen met sproeiers, regensensor, navigatiesysteem met Europa-CD, cd-wisselaar, hifi-audiosysteem en geïntegreerde telefoon. De Jaguar XJR combineert ingetogen klasse met het karakter en geluid van een supercharged V8; een onderscheidende youngtimer met prestaties die nog altijd indruk maken.
Caroutlet Groningen is een RDW-erkend autobedrijf in Groningen, gespecialiseerd in kwalitatieve occasions. Al onze auto’s worden zorgvuldig geselecteerd en gecontroleerd, zodat u verzekerd bent van een betrouwbare aankoop.
Uw occasion kopen bij Caroutlet Groningen
– RDW-erkend autobedrijf
– Betrouwbare occasions met controle op kwaliteit
– Eigen werkplaats voor onderhoud en reparaties
– Inruil van uw huidige auto mogelijk
– Ondersteuning bij export en exportdocumenten
– Leenauto beschikbaar
– Vrijdagavond koopavond
Wij begeleiden u persoonlijk bij het kopen van uw auto en nemen de tijd om uw vragen te beantwoorden. Zo weet u precies waar u aan toe bent.
Aflevering en zekerheid
Bij Caroutlet Groningen kunt u kiezen uit verschillende aflevermogelijkheden, afgestemd op uw wensen en rijgedrag. Vraag ons gerust naar de afleverpakketten en voorwaarden.
Interesse in deze Jaguar XJR?
Wilt u deze occasion bezichtigen of een proefrit maken?
Neem contact op met Caroutlet Groningen via 050-2113883 of stuur een e-mail naar info@caroutletgroningen.nl. Wij adviseren u om afspraken telefonisch te bevestigen.
Bezoek Caroutlet Groningen en ervaar waarom steeds meer klanten kiezen voor ons als hun vaste autobedrijf in Noord-Nederland.
Caroutlet Groningen – uw betrouwbare adres voor occasions in Groningen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4.196 cc |
| Max. vermogen | 291 kW (396 pk) |
| Max. koppel | 541 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.090 x 1.860 x 14.480 mm |
| Draaicirkel | 11,7 m |
| gewicht | 1.634 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.250 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 470 - 470 l |
| Inhoud brandstoftank | 85 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,3 s |
| Actieradius | 691 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 18,5 l/100km (1 op 5,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 9,0 l/100km (1 op 11,1) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 12,3 l/100km (1 op 8,1) |
| CO2-uitstoot | 299 g/km |
| Energielabel | F |





