

Jaguar X-Type
2.0 V6 Business Edition | Nieuwe APK | NAP | Prijs bespreekbaar
€ 3.9492003159.386 km
Handmatig
Benzine
Sedan
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 januari 2003 |
| APK | 30 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Deze Jaguar X-Type is een bijzonder voertuig en vooral interessant voor de liefhebber. Een nette, karaktervolle sedan met een 2.1 V6 benzinemotor, 156 PK en de uitstraling die u van Jaguar mag verwachten.
De auto heeft momenteel een geldige APK tot 30-06-2026. De prijs is bespreekbaar op locatie wanneer u de auto meeneemt zoals hij er nu bij staat.
Wilt u de auto rijklaar geleverd hebben met een nieuwe APK, dan is dat ook mogelijk. In dat geval wordt de auto klaargemaakt voor aflevering en worden eventuele APK-afkeurpunten, zoals mogelijke roest, door ons aangepakt. Bij deze optie is de prijs wel vast. Het is dus het een of het ander: een bespreekbare meeneemprijs zoals hij staat, of rijklaar geleverd met nieuwe APK tegen vaste prijs.
Deze Jaguar X-Type komt uit 2003, werd geleverd van 01-12-2002 tot 30-09-2005 en is een originele Nederlandse personenauto. De auto is voorzien van een 2.1 benzinemotor met 115 kW (156 PK) en een cilinderinhoud van 2099 cc.
Technische gegevens:
- Bouwjaar: 2003
- Motor: 2.1 benzine, 115 kW (156 PK), 2099 cc
- Transmissie: handgeschakeld
- Topsnelheid: 210 km/u
- 0-100 km/u: 9,4 seconden
- Gemiddeld verbruik: 9,2 liter per 100 km
- Gewicht: 1365 kg
- Wegenbelasting: €233,17 per kwartaal / €77,72 per maand
- APK geldig tot: 30-06-2026
- Origineel Nederlands geleverd
Een bijzondere Jaguar voor de liefhebber, met keuze tussen meenemen of volledig rijklaar laten afleveren.
Uitsluitend op afspraak
06 33 51 51 98
Deutersestraat 28, 5223GV Den Bosch
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 660 kg
Wielbasis: 271 cm
Emissieklasse: Euro 3
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.099 cc |
| Max. vermogen | 115 kW (157 pk) |
| Max. koppel | 196 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.670 x 1.790 x 1.390 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.365 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.025 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 452 - 452 l |
| Inhoud brandstoftank | 62 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,4 s |
| Actieradius | 673 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 12,7 l/100km (1 op 7,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,2 l/100km (1 op 10,9) |
| CO2-uitstoot | 218 g/km |
| Energielabel | D |



