

Jaguar X-Type
2.5 V6 ECC LMV CRUISE 169000KM! N.A.P.
€ 3.4992002169.593 km
Automatisch
Benzine
Sedan
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 augustus 2002 |
| APK | 29 maart 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 44.621 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Dealerauto's Emmen is gespecialiseerd in de verkoop van jonge, veelal van de dealer afkomstige kwaliteitsoccasions.
Zoals iedereen bieden wij onze auto's aan voor internetmeeneemprijzen.
Realiseert u zich echter wel dat er soms nog kosten gemaakt moeten worden voor een onderhoudsbeurt en extra garantie. (buiten de wettelijke garantie en 12 maanden op het hart van de motor)
Daarvoor bieden wij diverse garantie en onderhoud pakketten waar u een keuze uit kan maken. Dit is uiteraard optioneel en niet verplicht.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!!
Modelreeks: 2001 - 2009
Laadvermogen: 650 kg
Wielbasis: 271 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 244 g/km
Inbegrepen afleverpakket: Internetmeeneemprijs
EU verantwoordelijke: Jaguar Land Rover Nederland Postbus 40 4153 ZG Beesd, NL 0345-688800 www.jaguar.nl crcnl@jaguarlandrover.com
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.495 cc |
| Max. vermogen | 144 kW (196 pk) |
| Max. koppel | 248 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.672 x 1.789 x 1.392 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.510 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.160 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 452 - 452 l |
| Inhoud brandstoftank | 62 l |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Actieradius | 603 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 14,9 l/100km (1 op 6,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10,3 l/100km (1 op 9,7) |
| CO2-uitstoot | 244 g/km |
| Energielabel | E |


