
Jaguar Sovereign
3.2 V8 + modificatie + APK!
€ 5.9501998306.556 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Bouwjaar | 1998 |
KM stand | 306.556 |
Rijden op de ingestelde snelheid
Zitten als een vorst
Kilometerstand gecontroleerd
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Automatisch |
Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
Kleur | Blauw (Metallic) |
Aantal zitplaatsen | 5 |
Datum eerste toelating | 17 april 1998 |
APK | 23 april 2026 |
BTW aftrekbaar | nee |
Wegenbelasting/3mnd | € 295 - € 326 |
Hier staat een hele frisse, mooie en goed onderhouden XJ8 3.2 V8 uit 1998. Origineel Nederlands geleverd, dus een LOGISCHE NAP. De staat van de auto is buitengewoon netjes, op 1 klein krokant plekje achterscherm na. De kleurencombinatie is chique, de motor en automaat zijdezacht en de prijs lief. Het interieur is smetteloos, en recent voorzien van een nieuwe hemel. In 2019 heeft de auto zijn modificatie gehad (spanrollen ed). De Jag is voorzien van een verse APK.
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 580 kg
Wielbasis: 287 cm
Interieurkleur: Beige
Emissieklasse: Euro 2
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Optioneel afleverpakket (€ 500): A2 EXTRA AFLEVERPAKKET: Bij A2 Automotive kunt u kiezen voor een A2 Extra Afleverpakket.
Dit afleverpakket bevat: APK minimaal 6 maanden, Professionele poetsbeurt en reiniging, RDW Tellerrapport, Tenaamstelling, € 50,00 brandstof
Welkom op de website van A2 Automotive Loenersloot. Ik ben Gert Heil, oud IVA student en een gepassioneerd autoliefhebber die zijn auto's presenteert op deze website. Ik heb een voorkeur voor lekkere dikke koetsen, liefst met 8-cilinders. Denk hierbij aan De Range Rover L322, Jaguars en nog veel meer lekkers. Hier vind je eigenlijk alleen maar auto’s waar ik zelf ook mee zou willen rijden. Voordat een auto in de voorraad komt ondergaat hij een ‘intake’ in onze eigen werkplaats in Loenersloot. Zo weet ik altijd dat de auto die ik jou verkoop technisch in orde is. Ik presenteer mijn auto’s aan de Rijksstraatweg 248 in Loenersloot met een eigen werkplaats en AVIA Tankstation (24/7). Om je zo goed mogelijk te bedienen werk ik uitsluitend op afspraak. Ik kan dan ruim de tijd nemen om de auto van jouw keuze aan je te presenteren. Zolang de auto op internet wordt aangeboden is die BESCHIKBAAR! Tot snel, in Loenersloot! Gert Heil
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Automatisch |
Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
Kleur | Blauw (Metallic) |
Aantal zitplaatsen | 5 |
Aandrijving | Achterwiel |
Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
Aantal cilinders | 8 |
Cilinderinhoud | 3.248 cc |
Max. vermogen | 174 kW (237 pk) |
Lengte x breedte x hoogte | 5.024 x 1.799 x 1.314 mm |
Draaicirkel | 12,1 m |
Massa | 1.680 kg |
Max. toelaatbare massa | 2.260 kg |
Aanhangermassa geremd | 1.900 kg |
Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
Inhoud bagageruimte | 410 l |
Topsnelheid | 225 km/h |
Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
Brandstofverbruik bebouwde kom | 17,2 l/100km (1 op 5,8) |
Brandstofverbruik buitenweg | 9,0 l/100km (1 op 11,1) |
Brandstofverbruik gecombineerd | 12,0 l/100km (1 op 8,3) |