

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 29 maart 2018 |
| APK | 1 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 93.743 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Deze Jaguar F-Type is nieuw geleverd aan een expat door de dealer in Den Haag, tegenwoordig Breeland. Daarom is de auto pas later voorzien van het huidige Nederlandse kenteken. Gezien de staat en extreem lage kilometerstand betreft het overduidelijk een echte liefhebbersauto.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Black Exterior Pack
- Premium kleur
- Rode remklauwen
Infotainment
- Audio installatie premium
- Meridian Audio
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
Overige
- 20" 'Style 5042' Satin Dark Grey & Diamond Turned & Carbon Inserts
- Bluetooth
- Dorpellijsten met verlichting en woordmerk
- Memory Pack (Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen, stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen)
- Rode gordels
- Rode stiksels in interieur
- schakelpaddles
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar
- stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
Meer informatie
Modelreeks: apr. 2017 - aug. 2018
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 337 kg
Wielbasis: 262 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 2
Fabrikant: Breeland Dordrecht Mijlweg 25 3316BE DORDRECHT, NL 0102424500 http://www.breeland.nl verkoop.dordrecht@breeland.nl
Bedrijfsinformatie
Wij zijn de officiële Jaguar en Land Rover dealer voor Zuid-Holland en Zeeland, met vestigingen in Rotterdam, Den Haag, Dordrecht en Brielle. Bij onze showrooms in Rotterdam, Den Haag en Dordrecht kunt u de kwaliteit, design, service én de synergie van Jaguar en Land Rover ervaren. Daar informeren onze verkoopadviseurs u graag over het leveringsprogramma van Jaguar en Land Rover, kunnen wij u alles vertellen over de voorraad auto’s; zowel nieuw als ‘Approved’, bent u van harte welkom voor een proefrit en uiteraard voor onderhoud en reparatie van uw Jaguar of Land Rover. In Brielle zijn erkend Service Partner voor de genoemde merken.
Disclaimer:
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan het advertentieportal of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Controleer en bespreek de voor u belangrijke zaken alvorens u over gaat tot aankoop! Voor vragen over de exacte uitvoering, uitrusting en beschikbaarheid van de auto kunt U altijd contact met ons opnemen.

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 221 kW (301 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.480 x 1.920 x 1.310 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.588 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.925 kg |
| Inhoud bagageruimte | 310 l |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,7 s |
| Actieradius | 875 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,8 l/100km (1 op 11,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 163 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Breeland Dordrecht
Mijlweg 253316 BE Dordrecht


























