

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 7 september 2017 |
| APK | 7 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 89.920 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Welkom bij Autohuis Van Dijk
Wat leuk dat u interesse heeft in Autohuis Van Dijk! Wij zijn een echt familiebedrijf met meer dan 40 jaar ervaring in de autobranche. Al die jaren staan wij voor betrouwbaarheid, persoonlijke aandacht en kwaliteit.
Onze occasions zijn stuk voor stuk scherp geprijsde BOVAG-kwaliteitsauto’s, zorgvuldig geselecteerd en geleverd met zekerheid en service.
Neem gerust een kijkje op www.autohuisvandijk.nl voor ons actuele aanbod van de mooiste merken.
Heeft u een auto gezien die u aanspreekt? Onze adviseurs nemen graag de tijd om al uw vragen te beantwoorden en met u mee te denken over de beste keuze.
U kunt ons bereiken via 0186-212131 of sales@autohuisvandijk.nl – we helpen u graag verder!
Disclaimer: Hoewel deze advertentie met de grootst mogelijke zorg is opgesteld, kunnen aan de vermelde informatie geen rechten worden ontleend.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 20" Gyrodyne lichtmetalen velgen Dark Grey Diamond Turned (C52B)
- Afst. bed. voor centr. deurvergr.
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
Interieur & Comfort
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
Overig
- Climate Pack 1 (Verwarmbare stoelen) (Z88K)
- Memory Pack (Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen, Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen)
- Rookvrij
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2019
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 20
Laadvermogen: 317 kg
Wielbasis: 262 cm
Interieur
Interieurkleur: Jet/Jet Interior - Oxford (034FW)
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 163 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,6 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8,8 l/100km (1 op 11,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Occasion Standaard Pakket: Onze occasion prijzen zijn rijklaar inclusief het Occasion Standaard Pakket met: • BOVAG 40-puntencheck • Minimaal 6 maanden APK • Reinigen in- & exterieur • RDW tellerrapport (NAP) • Tenaamstelling
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Jaguar Land Rover Nederland Postbus 40 4153 ZG Beesd, NL 0345-688800 www.jaguar.nl crcnl@jaguarlandrover.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden


Test: Jaguar F-type Coupé 400 Sport (2017)
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 221 kW (301 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.480 x 1.920 x 1.308 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.608 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.925 kg |
| Inhoud bagageruimte | 207 l |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,7 s |
| Actieradius | 875 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,8 l/100km (1 op 11,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 163 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Autohuis van Dijk
Boonsweg 93274 LH Heinenoord





