
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Jaguar F-Type
2.0T R-Dynamic Convertible
€ 42.900201832.751 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 10 september 2018 |
| APK | 16 juli 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 97.056 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Entertainment & Media
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Bluetooth
- Meridian sound system
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- smartphone integratie
- USB-aansluiting
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Extra
- Elektrisch regelbare uitlaat
- Ext. Black-Pack
- Performance sport stoelen
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar
- Warmtewerende voorruit
Interieur & Comfort
- aluminium interieur afwerking
- Ambianceverlichting
- binnenspiegel automatisch dimmend
- lederen interieurdelen
- schakelpaddles
- voorstoelen verwarmd
- voorstoelen verwarmd en geventileerd
Veiligheid & Techniek
- Rijstrooksensor met correctie
Meer informatie
Modelreeks: jun. 2018 - dec. 2019
Wielbasis: 262 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Referentienummer: 4360


Test: Jaguar F-type Coupé 400 Sport (2017)
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 221 cc |
| Max. vermogen | 221 kW (301 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.482 x 1.923 x 1.308 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.608 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.925 kg |
| Inhoud bagageruimte | 207 l |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,7 s |
| Actieradius | 797 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,0 l/100km (1 op 10,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,9 l/100km (1 op 12,7) |
| CO2-uitstoot | 179 g/km |
| Energielabel | F |
Opties
Hollandse Auto Importmaatschappij B.V.
Floralaan 22231 ZV Rijnsburg
































