
Jaguar F-Type
2.0T R-Dynamic 300PK AUTO | Panoramadak | Achteruitrijcamera | Parkeerassistent | Climate control | Cruise control | LED | Stoel/stuurverwarming | Navigatie | Dodehoek detectie | keyless entry/start | Elektrisch verstelbare stoelen | 20"LMV

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Overig (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 25 september 2017 |
| APK | 17 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 81.820 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Laat u niets wijsmaken, deze Jaguar F-Type biedt alles wat u van een auto verlangt. Deze auto uit 2017 heeft 84662 kilometer gelopen. De krachtige benzinemotor van deze auto is gekoppeld aan een automatische transmissie. Zit u goed? De stoelen zijn eenvoudig instelbaar dankzij de elektrische bediening met geheugen. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als u met volle handen staat. Het glazen panoramadak zorgt voor een onovertroffen uitzicht. Pak aan, 't is winter! Zo'n verwarmd stuurwiel is dan bijzonder prettig! In deze auto profiteert u onder andere ook van: 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportonderstel en LED-achterlichten. 'Boem is ho'? Niet met deze achteruitrijcamera. U ziet achter net zo goed als voor en krijgt een duidelijk geluidssignaal! De hoorbare sensatie van het high performance audiosysteem is een ervaring op zich. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van automatische airconditioning is voorzien. Elk spatje op de voorruit wordt gesignaleerd door de regensensor en meteen worden de ruitenwissers naar behoefte ingeschakeld. De cruise control levert een mooie, gelijkmatige koers. Dat rijdt prettig. De uitrusting van deze auto is met full map navigatiesysteem, keyless entry, automatisch dimmende buitenspiegels en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening behoorlijk compleet. Zoals u mag verwachten van deze Jaguar F-Type is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Ook is deze auto uitgerust met een systeem dat u waarschuwt wanneer u achter het stuur in slaap dreigt te vallen. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie en bandenspanningcontrolesysteem. Deze sportwagen moet u echt ervaren. Maak een proefrit en u weet genoeg. Bel ons voor een afspraak!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Infotainment
- Audio installatie high end
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
Uitrusting
- Afst. bed. voor centr. deurvergr.
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2017 - aug. 2018
Referentienummer: 2927796
Maten en gewichten
Laadvermogen: 337 kg
Wielbasis: 26 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK - Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden) - ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1688 kg
Verwachtte leveringsdatum: 27-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 25-09-2017

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Overig (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 221 kW (301 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.480 x 1.920 x 1.310 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.588 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.925 kg |
| Inhoud bagageruimte | 310 l |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,7 s |
| Actieradius | 875 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 163 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Broekhuis Occasioncentrum Alkmaar
Smaragdweg 81812 RJ Alkmaar

















