
Jaguar F-Pace
2.0 P400e PHEV R-Dynamic S Exterior Black Pack | EXTERIOR BLACK PACK | GLOSS BLACK WHEELS |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 februari 2022 |
| APK | 6 november 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 92.881 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 414 - € 453 |
Omschrijving
Nieuw binnen bij Kimman Hillegom.
Volledig door Kimman onderhouden Jaguar F-Pace PHEV !
In de meest stoere uitvoering : All Black !
Deze oer Britse heer is voorzien van de volgende opties :
- 19" STYLE 5037 GLOSS BLACK
- ADPTVE CRUSE CNTRL W/ STG ASST
- ALL WHEEL DRIVE
- ANDROID AUTOTM (S T A)
- APPLE CARPLAY (S T A)
- BADGE - F PACE R DYNAMIC
- BADGE COLOUR BLACK
- BLIND SPOT ASSIST
- BUMPERS NARVIK BLACK LOOP
- CARPET-EBONY
- CLEAR EXIT DETECTION
- CONFIGURABLE DYNAMICS
- DIGITAL AUDIO BROADCAST
- DRIVERS SEAT - SPORTS
- EXT MIRROR FINISH BODY COLOUR
- EXT TRIM SURROUNDS BLACK
- FORWARD FACING CAMERA
- FRONT AND REAR PARK AID+
- FRONT SEAT CUSHION POWER FORE/
- FRONT SEAT CUSHION POWER HEIGH
- FRONT SEAT CUSHION POWER TILT
- FRONT SEAT LUMBAR - 4 WAY
- GRILLE GLOSS BLACK/GLOSS BLK S
- HEADLAMP POWER WASH
- HEADLAMPS - LED PREMIUM
- HEADLINING - MORZINE
- HEATED FRONT WINDSCREEN
- HEATED SEATS - DRV/PASS
- HEATED STEERING WHEEL
- HEATED WASHER JETS-W'SHIELD
- INTERIOR MIRROR AUTO DIMMING R
- IP CONTRAST - EBONY/EBONY
- KEYLESS ENTRY/PUSH BUTTON STRT
- LKA + UPCOMING TRAFFIC
- MERIDIAN SOUND SYSTEM AUDIO
- PADDLE SHIFT - SATIN CHROME
- PIVI DIAMOND
- POWERED TAILGATE/BOOTLID
- PRIVACY GLASS
- R-DYNAMIC S
- REAR VIEW CAMERA
- ROW 2 CENTRE ARMREST & CUPHOLD
- ROW 2 SEAT SPLIT FOLD 40/20/40
- SIDE SILLS GLOSS BLACK
- SIDE VENTS - GLOSS BLACK
- SLIDING PANORAMIC ROOF
- STNG WHL SOFT GR LTH R-DYNAMIC
Kimman – Officieel Jaguar & Land Rover dealer voor Noord- en Zuid-Holland, gevestigd in Amsterdam en Hillegom. Sinds 1884 combineren wij traditie met innovatie. No future without history.
Als erkend dealer profiteert u bij Kimman van:
- Diverse merkgaranties
- Grondige voertuigcontrole en onderhoud volgens merkstandaard
- Transparante prijsstelling
- Meer dan 140 jaar vakmanschap
Tax-Free export | Wereldwijde levering | Diplomatieke verkoop
Prijs is inclusief BTW. Exportprijzen op aanvraag via: export@kimman.nl
Disclaimer: Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Prijs- en specificatiewijzigingen voorbehouden. Afbeeldingen zijn auteursrechtelijk beschermd. Neem bij twijfel altijd contact op met een van onze verkoopadviseurs.
Aanvullende opties en accessoires
- Autonomous Emergency Braking
- elektrisch glazen panorama-dak
- Navigatiesysteem full map
- Rijstrooksensor met correctie
- aanhanger assistent
- aluminium interieur afwerking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- Cold Climate Pack (koplampreiniging)
- draadloze telefoonlader
- Driver Assistance Pack (achteruitrij assistent)
- Extra getint glas
- Instructieboekjes aanwezig
- lendesteunen (verstelbaar)
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Modelreeks: 2020 - 2024
Laadvermogen: 568 kg
Wielbasis: 287 cm
Interieurkleur: Zwart Windsor leder
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Jaguar Approved:
- 2 jaar garantie
- 2 jaar Jaguar Assistance
- Geïnspecteerd op 165 punten
- Reparaties en herstel door Jaguar getrainde technici
- Originele Jaguar onderdelen
- Gecontroleerde onderhoudshistorie en herkomst
- Uitvoerige proefrit door Jaguar getrainde technici
Dit afleverpakket bevat: Jaguar Approved
EU verantwoordelijke: Jaguar Land Rover Nederland Postbus 40 4153 ZG Beesd, NL 0345-688800 www.jaguar.nl crcnl@jaguarlandrover.com

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 297 kW (405 pk) |
| Max. koppel | 640 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.750 x 1.940 x 1.664 mm |
| Draaicirkel | 11,9 m |
| gewicht | 2.122 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.690 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 485 - 619 l |
| Inhoud brandstoftank | 69 l |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,3 s |
| Actieradius | 53 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,6 l/100km (1 op 62,5) |
| CO2-uitstoot | 50 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Kimman Hillegom
Haarlemmerstraat 362181 HC Hillegom






























