
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Jaecoo 7
Selective 1.5 TGDi PHEV 348pk I Automaat I 360 Camera I Dode Hoek Bewaking I Adaptive Cruise Control | DEMO VOORDEEL NU VOOR € 32.740,-

Jaecoo 7
Selective 1.5 TGDi PHEV 348pk I Automaat I 360 Camera I Dode Hoek Bewaking I Adaptive Cruise Control | DEMO VOORDEEL NU VOOR € 32.740,-
€ 31.900202512.184 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 juli 2025 |
| APK | 7 juli 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 37.900 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Omschrijving
De Jaecoo 7 PHEV is gearriveerd in onze showroom!
Hij is binnen – krachtig, stijlvol en klaar om te verrassen: de gloednieuwe Jaecoo 7 Plug-in Hybrid (PHEV)!
Een SUV die het beste van twee werelden combineert: elektrisch rijden voor dagelijks comfort én benzinekracht voor lange ritten.
Waarom je deze auto gezien móét hebben:
• Stoer en modern design met robuuste lijnen en premium afwerking
• Geavanceerde plug-in hybride technologie – zuinig én krachtig
• Luxe interieur met hightech features en volop ruimte
• Elektrisch bereik tot wel 80 km (WLTP) – perfect voor woon-werkverkeer
• voorwielaangedreven
Kom hem van dichtbij bewonderen, neem plaats in de comfortabele cockpit en voel zelf de kwaliteit en innovatie.
Bezoek onze showroom en ervaar de Jaecoo 7 PHEV zelf – proefritten zijn mogelijk!
We heten je van harte welkom!
De vermelde verkoopprijzen van onze occasions zijn altijd inclusief de niet vermijdbare kosten, zoals bijvoorbeeld een geldige APK.
De (optionele) Wassink Zekerheidspakketten bieden een uitgebreide zekerheid en service gedurende 12 maanden.
Daarnaast verzorgen wij direct het onderhoud en houden wij je te allen tijde mobiel met de 24 uur 7 dagen per week pechhulp voor onderweg.
Je kunt kiezen tussen ons Wassink Zekerheidspakket standaard (NL dekking) of het PLUS pakket met uitgebreide landelijk en Europese dekking.
Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden of kijk op onze website www.wassinkautogroep.nl voor meer informatie.
Bij Wassink Autogroep kun je ook terecht voor een scherp financieringsvoorstel, een uitgebreide verzekering of Private Lease van een gebruikte auto.
Onze verkoopadviseurs vertellen je hier graag meer over.
Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor je samenstellen, zijn de specificaties in de advertentie zoals, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud van typefouten. Wij adviseren je daarom om zaken die voor je van invloed zijn op jouw aankoopbeslissing, voor aankoop te controleren.
Aanvullende opties en accessoires
- 19 inch wheels
- Anti-blokkeer remsysteem
- Bluetooth carkit
- Fabrieksgarantie
- Leatherette black
- Led verlichting
- parelmoer
- Rear View Camera
- Wireless Android AUTO+CARPLAY
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 540 kg
Wielbasis: 267 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Leaseprijs: full operational lease vanaf € 599 p/m (60 maanden, 10.000 km); private lease € 639 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen):
- Demo afleverpakket tot 12 maanden 10.000 km (€ 695 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): Nieuwe APK
- Wassink Zekerheidspakket (€ 1.095 meerprijs):
Het Wassink Zekerheidspakket / Spoticar / KIA Topselectie / Hyundai promises omvat naast de resterende fabrieksgarantie *:
✔ 12 maanden BOVAG garantie
Garantie reparatie bij een van de Wassink Autogroep vestiging
✔ Checklist volgens Merkdealer standaards
✔ Bekende onderhoudshistorie
✔ Gebruik van originele onderdelen met garantie
✔ Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift
Minimaal 6 maanden onderhoudsvrij Max 7.500 km
✔ Uitgebreide poetsbeurt
✔ APK keuring
Minimaal 6 maanden
✔ Pech service 24/7 Nederland
✔ Navigatie Update
Bij Wassink Autogroep merken/ laatst beschikbare gratis versie
✔ Health Check Batterij bij Electrische auto's
State of Health via Aviloo
* Voor een grijs kenteken voertuig is 6 maanden garantie van toepassing
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: O&J Automotive Netherlands B.V Herikerbergweg 33 1101CN Amsterdam, NL da.geng@omodaauto.nl
Overige informatie
Minimale laadtijd van 30% tot 100%: 180 min
Minimale snellaadtijd van 30% tot 80%: 20 min
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 255 kW (347 pk) |
| Max. koppel | 215 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.500 x 1.870 x 1.670 mm |
| gewicht | 1.770 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.310 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 1.265 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Actieradius | 90 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 0,7 l/100km (1 op 142,9) |
| CO2-uitstoot | 23 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Wassink Autogroep Venlo
Celsiusweg 45928 PR Venlo









































