
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Jaecoo 7
1.5 GDI SHS-P Exclusive PHEV Hybride | 7 jaar garantie |
€ 35.90020253.236 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 maart 2025 |
| APK | 28 maart 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 36.800 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Omschrijving
FML Automotive is specialist in jong gebruikte elektrische auto’s, met veel kennis van EV’s en Tesla in het bijzonder. Maar uiteraard staan wij ook voor u klaar voor een betrouwbare benzine of hybride.
Met ruim 20 jaar ervaring in de Automotive en inkoop selecteren we alleen auto’s waar we zelf volledig achter staan. Persoonlijk, transparant en zonder verkooppraatjes.
Onze Openingstijden
Wij zijn geopend van dinsdag tot en met vrijdag van 09:00 tot 17:00 uur en zaterdag van 09:00 tot 13:00 uur.
Daarnaast zijn wij ook op afspraak beschikbaar, dus neem gerust contact met ons op voor een afspraak op een ander moment!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Extra getint glas
- koplampen adaptief
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Audio-installatie
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- kunstlederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank neerklapbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- stoel ventilatie voor
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- file assistent
- Rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
- uitwijk assistent
- zelfstandige rijstrookwissel
Overig
- Lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
- Vehicle-to-load
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 540 kg
Wielbasis: 267 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
EU verantwoordelijke: O&J Automotive Netherlands B.V Herikerbergweg 33 1101CN Amsterdam, NL da.geng@omodaauto.nl
Minimale laadtijd van 30% tot 100%: 180 min
Minimale snellaadtijd van 30% tot 80%: 20 min
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 255 kW (347 pk) |
| Max. koppel | 215 Nm |
| gewicht | 1.770 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.310 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Actieradius | 90 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 0,7 l/100km (1 op 142,9) |
| CO2-uitstoot | 23 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
FML Automotive
Jozef Israëlslaan 23443 CS Woerden






































