
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Jaecoo 5
EV Exclusive | Nieuw uit voorraad | Stoelverwarming-/ventilatie | Panorama dak | Leder | 7 jaar Fabrieksgarantie

Jaecoo 5
EV Exclusive | Nieuw uit voorraad | Stoelverwarming-/ventilatie | Panorama dak | Leder | 7 jaar Fabrieksgarantie
€ 32.990202611 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 214 - € 234 |
Omschrijving
Welkom bij Zeeuw & Zeeuw Omoda&Jaecoo Roosendaal. U kunt bij ons terecht voor alle nieuwe modellen van Omoda&Jaecoo. Ook op het gebied van gebruikte auto's bent u op onze vestiging op het juiste adres. U heeft keuze uit meer dan 100 streng geselecteerde occasions, altijd inclusief 12 maanden BOVAG garantie.
Bent u enthousiast & heeft u interesse in deze prachtige auto? Neem dan direct contact op en maak een afspraak voor een bezichtiging of proefrit! Wij zijn bereikbaar op: 0165-595952 of verkoop.omoda-roosendaal@zeeuwenzeeuw.nl
Graag tot snel bij ons in de showroom & bedankt voor uw interesse!
Hoewel aan de informatie van onze website de grootst mogelijke zorg is besteed, kan Zeeuw & Zeeuw niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie, van welke aard dan ook.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- Snow White
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- kunstlederen bekleding
- kunstlederen interieurdelen
- voorstoelen verwarmd
- elektrisch zonnescherm achterruit
- stoel ventilatie voor
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur kunstleder
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- centrale airbag voor
- file assistent
- parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
- uitwijk assistent
- zelfstandige rijstrookwissel
Overig
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
- Roll Stability Control
Meer informatie
Nieuw: Ja
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 262 cm
Actieradius: 402 km
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
EU verantwoordelijke: O&J Automotive Netherlands B.V Herikerbergweg 33 1101CN Amsterdam, NL da.geng@omodaauto.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 152 kW (207 pk) |
| Max. koppel | 288 Nm |
| gewicht | 1.685 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.250 kg |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 s |
| Actieradius | 402 km |
Opties
Zeeuw & Zeeuw Omoda | Jaecoo Roosendaal
Belder 354704 RK Roosendaal

































