

IVECO Daily
35.12S-330 Oprijwagen
€ 7.7501997361.983 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Handmatig
Diesel
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (2 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 25 juni 1997 |
| APK | 28 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 220 - € 220 |
WWW.AUTOBEDRIJFOVERBEEK.NL
Iveco 3512s-330 , 2.8 Turbo Diesel, 122 pk, Oprijwagen met lange oprijbak van Tijhof
Autotransport, Autotransporter, Autoambulance.
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 1.110 kg
Wielbasis: 330 cm
Interieurkleur: Lichtgrijs
Emissieklasse: Euro 2
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (2 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.800 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.735 x 2.000 x 2.060 mm |
| Draaicirkel | 12,1 m |
| gewicht | 2.390 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |



