

INFINITI Q30
1.6t 115kW Luxe
€ 14.9502016104.590 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 april 2016 |
| APK | 7 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 42.110 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Let op auto staat te koop in opdracht van klant ,staat derhalve niet bij ons ,gelieve van te voren even contact op te nemen!
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 270 cm
Emissieklasse: Euro 6
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 115 kW (157 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.430 x 1.810 x 1.500 mm |
| gewicht | 1.365 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.920 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 723 kg |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Actieradius | 769 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,2 l/100km (1 op 12,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 134 g/km |
| Energielabel | D |



