

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Semi_Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 juli 2016 |
| APK | 8 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 39.860 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Als geen ander munten de Japanse autofabrikanten uit in de toepassing van hoogwaardige materialen en intelligente systemen. Dat merkt u ook bij een auto als deze Infiniti Q30. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, extra getint glas, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Met de 360 graden camera kunt u elk obstakel of gevaar rondom de auto detecteren, wat uw veiligheid verhoogt. Het navigatiesysteem en het audiosysteem (met DAB-ontvangst!) bedient u met knoppen op het stuur of met gesproken commando's. Natuurlijk is er ook automatische airconditioning aanwezig. Kom-maar-kom-maar...ho! Zo eenvoudig is het voordeel van parkeersensoren. En zo behulpzaam! Het luxeniveau in deze Infiniti is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Zoals u mag verwachten van deze Infiniti Q30 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Verkeersbord-detectie herkent verkeersborden en toont deze op het instrumentarium van de auto. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Wegrijden op een helling is kinderspel met hill hold control. Deze functie houdt de handrem automatisch vast op een steile ondergrond. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Infiniti bovendien brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu!
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Binnen/buitenspiegel automatisch dimmend
- Houten versnellingspook
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- LED mistlampen
Veiligheid
- Extra getint glas
- Parkeersensor voor en achter
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 270 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
voor proefrit of bezichteging graag even bellen van te voren , dit om teleurstellingen te voorkomen .
0625067052


Dubbeltest - Infiniti Q30 vs. DS 4
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Semi_Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Semi_automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 115 kW (157 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.425 x 1.805 x 1.495 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.365 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.920 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Inhoud bagageruimte | 430 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Actieradius | 862 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 134 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Vakgarage Lamme B.V.
Nieuw-Loosdrechtsedijk 1671231 KS Loosdrecht





















