

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 augustus 2012 |
| APK | 13 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 19.015 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Hyundai ix20 1.4i i-Light | Panoramadak | Airco | Cruise Control | 1e Eigenaar.
Hyundai ix20 1.4i i-Light 1e Eigenaar-Pano-Airco-Cruise Cntr
- Kenteken: 51-XLV-7
- Merk: Hyundai
- Model: ix20
- APK tot: 13-02-2027
- Tellerstand: 146612 KM
- Carrosserievorm: MPV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2012
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: blauw
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1396 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: G4FA
- Vermogen: 66 kW / 90pk
- Ledig gewicht: 1153 kg
- Max. trekgewicht: 1300 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.6 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 410 cm
- Hoogte: 1600 cm
- Aantal sleutels: 1
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Trekhaak
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
Hyundai ix20 1.4i i-Light | Panoramadak | Airco | Cruise Control | 1e Eigenaar
Te koop aangeboden: Hyundai ix20 1.4i i-Light van de eerste eigenaar. De auto heeft 146.595 km gereden en rijdt en schakelt perfect. Ideale gezinsauto of comfortabele dagelijkse auto met hoge instap.
Uitvoering & opties:
- Panoramadak
- Airconditioning
- Cruise control
- Elektrische ramen
- Centrale vergrendeling
- Radio/CD
- Ruime en praktische interieurindeling
Staat van de auto:
- Motorisch en technisch in goede staat
- Rijdt en schakelt goed
- Enig minpunt: kleine deuk in de linker voordeur (zie foto’s)
Hyundai is in een paar decennia een van de wereldwijde topmerken geworden. Niet zo vreemd, want onder het motto 'New Thinking. New Possibilities' komen ze elke keer weer met topklasse tegen een wel heel betaalbare prijs. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Wat een licht geeft dat glazen elektrisch bedienbare panoramadak. Het start-stopsysteem zorgt voor een fikse brandstofbesparing en minder belasting voor het milieu. Verder is de Hyundai uitgerust met: 16 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
De electronic climate control zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Even switchen naar de verkeersinformatie? Ook dat kan met één druk op de knop van de audiobediening op het stuur. Er is cruise control aan boord, voor veilige en zuinige kilometers. Ook is de Hyundai uitgerust met: met startonderbreker, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Op een helling houdt hill hold control de handrem vast totdat u weer gas geeft.
Wilt u meer weten over deze auto? Neem dan contact met ons op voor een proefrit.
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELIJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Aanvullende opties en accessoires
- Achterbank neerklapbaar
- Mistlampen
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 557 kg
Wielbasis: 262 cm
Emissieklasse: Euro 5
Bedrijfsinformatie
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELİJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431 - 0611882001
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431 - +31 6 11882001
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.396 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 137 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.100 x 1.770 x 1.600 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.153 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.710 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 440 - 1.486 l |
| Inhoud brandstoftank | 48 l |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,9 s |
| Actieradius | 857 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 130 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Euromax Auto's
Boomstraat 1175038 GP Tilburg






























