
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Hyundai Ioniq
1.6 HYBRID Matrix LED facelift model 2 jr APK
€ 15.4952020137.560 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 september 2020 |
| APK | 16 juli 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 32.132 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Hyundai IONIQ 1.6 HYBRID Comfort Plus van bouwjaar 2020 met 137.560 km NAP en APK tot 16-07-2028 zonder adviespunten.
Dit facelift model is o.a. voorzien van Matrix LED, adaptive cruise control met stop&go, lane assist, achteruitrijcamera, Infinity Premium audio met DAB+, vermoeidheidsherkenning, automatische transmissie, regen- en licht sensor, binnenspiegel automatisch dimmend, schakelflippers aan het stuur, Connected services, telefoonintegratie met Bluetooth, Accident Avoidance system, navigatiesysteem, hill hold. keyless entry&start, automatische transmissie, Blue LED sfeerverlichting etc etc
Het betreft een zeer goed onderhouden exemplaar, het onderhoud is aantoonbaar uitgevoerd bij de dealer. De auto is nagenoeg in nieuwstaat, keurig in de lak en een schoon, fris en onbeschadigd interieur waarin niet gerookt is. Deze auto is met zorg bereden en behandeld. Een realistisch verbruik van 1 op 24/25 is haalbaar met deze hybride.
Voor de ondernemer is de BTW terug te vorderen.
Deze fantastisch mooie, comfortabele, zuinige en complete Hyundai IONIQ Hybride met APK tot 16-07-2028 (!) bieden wij u aan voor € 15.495,- incl BTW.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio installatie premium
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Draadloze telefoonlader
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
Veiligheid
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
Overig
- alle boekjes en sleutels aanwezig
- dit zijn meeneemprijzen
- nationale autopas
- onderhoudsvrije distributieketting
- volledig gedocumenteerd
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Laadvermogen: 534 kg
Wielbasis: 270 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Meer foto's op mijn website www.autobedrijfbuurman.nl
Wilt u meer weten of een afspraak maken?
Neemt u dan gerust contact met mij op via telefoon, WhatsApp of deze advertentie.
Ik sta u graag te woord. 06-49315412 (Erwin).
"Wat is laatste prijs", "is dit nog beschikbaar" en onzinnige biedingen wordt niet op gereageerd.
De geadverteerde prijs betreft de internet meeneemprijs zonder garantie. Op mijn website www.autobedrijfbuurman.nl kunt u een keuze maken uit diverse aflever- en garantiepakketten.
Betaling bij voorkeur middels bankoverschrijving. Wij hebben geen pinautomaat. Het is raadzaam om tijdig de limiet van uw bank-app te controleren en zonodig aan te passen.
Inruil, financiering en verzekering mogelijk.
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.580 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 147 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.470 x 1.820 x 1.450 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.336 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.870 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 550 - 1.505 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Actieradius | 1.194 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| CO2-uitstoot | 85 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Autobedrijf Buurman
Hoenderloseweg 657339 GB Ugchelen





































