Hyundai Ioniq

1.6 GDi Premium Plus | Adapt. Cruise | Stoelverwarming

PoweredBy
Hyundai Ioniq
1.6 GDi Premium Plus | Adapt. Cruise | Stoelverwarming
€ 16.950202091.299 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • NAP-Check

    Kilometerstand gecontroleerd

Kenmerken

BrandstofElektro/Benzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieHatchback (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 5 maart 2020
APK 5 maart 2026
BTW aftrekbaar nee
Catalogusprijs € 34.927
Wegenbelasting/3mnd € 192 - € 211

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Autogroep Twente Almelo b.v.

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Hyundai Ioniq is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Hyundai Ioniq

Omschrijving

De Hyundai IONIQ 1.6 GDi Premium Plus uit 2020 is afkomstig van de EERSTE EIGENAAR en is volledig door ons als DEALER ONDERHOUDEN!

Deze Hyundai IONIQ is voorzien van een aantal handige opties die het rijden extra comfortabel maken. Zo is de auto uitgerust met een trekhaak, ideaal voor het vervoeren van fietsen of bagage. Met Hyundai Blue Link Live services blijf je altijd verbonden en up-to-date, terwijl het navigatiesysteem met full map ervoor zorgt dat je moeiteloos je bestemming bereikt.

De cruise control is adaptief en heeft Stop&Go functie, waardoor lange ritten een stuk relaxter worden. De elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen zorgt voor een ergonomische rijpositie, terwijl de stoelventilatie en verwarming in de voorstoelen je het hele jaar door comfortabel houden. Daarnaast is het stuur verwarmd, waardoor ook tijdens koude dagen je handen warm blijven.

Met 5 deuren en metallic lak is deze Hyundai IONIQ niet alleen praktisch, maar ook stijlvol. De combinatie van hoogwaardige materialen en moderne technologie maakt deze auto een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar comfort en efficiency in één pakket.

Bent u geïnteresseerd in deze Hyundai IONIQ 1.6 GDi Premium Plus uit 2020 met alle genoemde opties? Neem dan contact met ons op voor meer informatie of een proefrit. Autogroep Twente Almelo staat voor u klaar om u te helpen bij uw zoektocht naar de perfecte auto.

-----

De geadverteerde prijs is inclusief ons afleverpakket 'Standaard'. Dit pakket bevat een vloeistoffencontrole, wettelijke garantie, een geldige APK en het tenaamstellen van de auto.

Wij bieden de auto tevens aan met ons afleverpakket 'PLUS', meerprijs € 995. Dit pakket bevat:
12 maanden BOVAG garantie, nieuwe APK, onderhoud inclusief het vervangen van slijtagedelen, een professionele reinigingsbeurt voor het interieur en exterieur, een halfvolle tank brandstof en 1 jaar lang gratis pechhulp in geheel Europa, en gratis vervangend vervoer.

Wilt u meer informatie over deze of een andere auto, of wilt u graag een afspraak maken voor een vrijblijvende offerte of proefrit, neem dan telefonisch contact met ons op via het hiernaast vermelde telefoonnummer.

Inruilen van uw huidige auto is uiteraard bespreekbaar en het is mogelijk om de auto tegen gunstige voorwaarden in termijnen te betalen.

Wij bieden u de mogelijkheid om de auto te verzekeren waarbij u profiteert van een zeer gunstig tarief met daarbij vele voordelen, zoals géén eigen risico, zelfs niet bij ruitschade. Vraag hiervoor naar de voorwaarden.

Bij onderhoud of reparatie staat er bij Autogroep Twente altijd een gratis leenauto ter beschikking.

Wijzigingen, zet- en typefouten voorbehouden.

Aanvullende opties en accessoires

Entertainment & Media

  • Navigatiesysteem full map
  • Audio installatie premium
  • Bluetooth
  • connected services
  • draadloze telefoonlader

Exterieur

  • buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • buitenspiegels met verlichting
  • chroom delen exterieur

Extra

  • Hyundai Blue Link Live services
  • unikleur/pastel

Interieur & Comfort

  • stoel ventilatie voor
  • voorstoelen verwarmd
  • binnenspiegel automatisch dimmend
  • kunstlederen bekleding
  • lendesteun(en) verstelbaar
  • passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • schakelpaddles

Veiligheid & Techniek

  • Autonomous Emergency Braking
  • Rijstrooksensor met correctie

Meer informatie

Maten

Wielbasis: 270 cm

Accu

Accu snelladen: nee

Interieur

Interieurkleur: Antraciet

Milieu

Emissieklasse: Euro 6

Historie

Onderhoudsboekjes: Aanwezig

Garantie

BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja

Afleverpakketten

Optioneel afleverpakket (€ 995): Autogroep Twente Plus
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Ons Autogroep Twente Plus afleverpakket is geschikt voor auto's van 2 jaar of ouder, en/of een kilometerstand vanaf 25.000 km. ; Geen nieuwe APK; 1 jaar lang GRATIS pechhulp Europa + thuis, 12 maanden BOVAG-garantie, Halfvolle tank brandstof, Nieuwe APK, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksopgave, Poetsbeurt exterieur, Poetsbeurt interieur, Tenaamstelling, Vervangen slijtagedelen indien nodig binnen 15.000km/1jaar, Vloeistoffencontrole

Identificatie

Referentienummer: 54914

Overige informatie

Soort hybride: Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig
Elektrisch maximum continu vermogen: 10.10 kW
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend

Specificaties

BrandstofElektro/Benzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieHatchback (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 6 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.580 cc
Max. vermogen 104 kW (142 pk)
Max. koppel 147 Nm
Massa 1.336 kg
Max. toelaatbare massa 1.870 kg
Aanhangermassa geremd 750 kg
Inhoud brandstoftank 43 l
Topsnelheid 185 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 10,8 s
Actieradius 1.194 km
Brandstofverbruik bebouwde kom 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Brandstofverbruik buitenweg 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Brandstofverbruik gecombineerd 3,6 l/100km (1 op 27,8)
CO2-uitstoot 85 g/km
EnergielabelA

Opties

Autogroep Twente Almelo b.v.

Almeloseweg 175
7615 NA Harbrinkhoek
  • Bovag

Wat kost de autoverzekering?

Kenteken
Independer

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

Vraag een proefrit aan!

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
Er is iets mis gegaan

Jouw vraag aan Autogroep Twente Almelo b.v.

Je wordt teruggebeld

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Bel mij terug...

Je bod op Hyundai Ioniq is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Doe een bod op Hyundai Ioniq