
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Hyundai i30
CW 1.4i i-Motion
€ 5.9502011145.765 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 juni 2011 |
| APK | 20 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 19.295 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Bent u op zoek naar een betrouwbare en ruime auto? Dan is deze prachtige Hyundai i30 CW 1.4i i-Motion uit 2011 wellicht de auto waar u naar op zoek bent. Deze auto is uitgevoerd in een elegante zwarte kleur en heeft een krachtige benzine motor met een vermogen van 109 PK, wat zorgt voor een soepele en vlotte rijervaring. Met een kilometerstand van 145765 heeft deze auto nog vele kilometers voor de boeg.
De Hyundai i30 CW 1.4i i-Motion is een combi model met 5 deuren, wat zorgt voor een ruim interieur en veel laadruimte. De metallic lak geeft deze auto een luxe uitstraling en maakt hem een echte blikvanger op de weg. De lichtmetalen velgen van 16 inch geven de Hyundai een sportieve look en zorgen voor een goede wegligging.
Het stuur van deze Hyundai is multifunctioneel, wat zorgt voor optimaal rijgemak en comfort. De hoofdsteunen zijn voorzien van anti-whiplash technologie, wat de veiligheid van u en uw passagiers ten goede komt. Daarnaast is de auto uitgerust met een alarm klasse 1 met startblokkering, waardoor u met een gerust hart uw auto kunt achterlaten.
De buitenspiegels van de Hyundai i30 CW 1.4i i-Motion zijn elektrisch verstelbaar en verwarmbaar, wat vooral tijdens koude winterdagen erg handig is. Dit zorgt voor een goed zicht rondom de auto en draagt bij aan de veiligheid tijdens het rijden.
Wij leveren deze auto an uw af inclusief een onderhoudsbeurt, nieuwe Apk keuring en 3 maanden garantie.
De prijs is rijklaar.
Kortom, deze Hyundai i30 CW uit 2011 is een betrouwbare, ruime en comfortabele auto met vele handige opties. Bent u op zoek naar een auto die aan al uw wensen voldoet? Neem dan contact op met Automobielbedrijf Huisman b.v. op 0174-518171 en maak een afspraak voor een proefrit.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Interieur & Comfort
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
Veiligheid & Techniek
- hoofdsteunen anti-whiplash
Meer informatie
Modelreeks: sep. 2010 - jun. 2012
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: Zwart
CO₂-uitstoot (NEDC): 138 g/km
Emissieklasse: Euro 5
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Referentienummer: 6692
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.396 cc |
| Max. vermogen | 80 kW (109 pk) |
| Max. koppel | 137 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.500 x 1.775 x mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.211 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.820 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 415 - 1.395 l |
| Inhoud brandstoftank | 53 l |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,0 s |
| Actieradius | 898 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 138 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Autobedrijf Huisman B.V.
Maasambacht 152676 AW Maasdijk






































