

Hyundai i30
Wagon 1.6T-GDI Premium 7DCT Direct Leverbaar
€ 38.940202610 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Auto is op voorraad en snel leverbaar.
De actie is specifiek en inclusief inruilkortingen.
Nieuw: Ja
Constructiejaar: 2026-06
Interieurkleur: Zwart
Fabrieksgarantie: Ja
Kenteken: #77285
Content Autogroep is officieel dealer van Hyundai, Kia, en Nissan. Tevens is er een talrijke keuze uit jonge en betrouwbare occasions! Nieuwe auto's en occasions worden door ons speciaal opgeleide monteurs klaargemaakt. Content Autogroep sluit iedere aansprakelijkheid uit van een eventuele onjuiste specificatie.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | voorwielaandrijving |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.600 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| gewicht | 1.290 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.410 kg |


