
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Hyundai i30
CW 1.6i i-Catcher
€ 5.8802011161.982 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 maart 2011 |
| APK | 18 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 22.255 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Hyundai i30 CW. Het is een auto van het bouwjaar 2011. De aandrijving van deze Hyundai wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Het stijlvolle lederen interieur geeft deze Hyundai i30 CW net dat beetje extra. Comfort en een gevoel van luxe: dat geeft de heerlijke stoelverwarming.
Onderweg geniet u van de kwaliteit van het audiosysteem. De bediening is bovendien gemakkelijk via knoppen op het stuur. Met de automatische airconditioning selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Met de hulp van de parkeersensoren kost inparkeren en uitparkeren u geen enkele moeite. En deze auto heeft ook automatisch dimmende spiegels en verstelbaar stuur als standaard uitrusting.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Hyundai i30 CW samen. De brake assist zorgt voor een kortere remweg tijdens een noodstop.
Proefrit maken? Bel ons en we zetten 'm voor u klaar!
Basispakket (€349,-), hierbij zit inbegrepen: APK keuring, Controle van alle vloeistoffen, 1 maand garantie op de motor en versnellingsbak, vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden, kentekenregistratie, kwart tank brandstof.
Pluspakket (€599,-), Hierbij zit inbegrepen: APK keuring, kleine onderhoudsbeurt, remcontrole, 3 maanden garantie op de motor en de versnellingsbak, vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden, kentekenregistratie, kwart tank brandstof.
Luxepakket (€999,-), Hierbij zit inbegrepen: APK keuring, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema, remcontrole, 12 maanden volledige BOVAG- garantie, vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden, kentekenregistratie, halfvolle tank brandstof. (Dit afleverpakket is alleen beschikbaar bij auto's met een verkoopprijs van boven de €4500).
Persoonlijk, enthousiast en met veel kennis zorgen wij ervoor dat uw gewenste auto u altijd daar brengt waar u naar toe wilt! Onze verkoper/eigenaar Taco Blankestijn zal samen met u op zoek gaan naar uw gewenste auto. Onze chef werkplaats/eigenaar Stefan van Sabben zal ervoor zorgen dat uw auto altijd tip top in orde is. Taco en Stefan worden bijgestaan door serviceadviseur Edwin, Verkoop assistent Kacper en werplaatspecialisten Robertjan, Stefan, Krijn en Stephan. Vakgarage Blankestijn is merkonafhankelijk, daarom kunnen wij u alle merken auto's en bedrijfswagens leveren. Uiteraard met Bovag of Vakgarant garantie. In onze werkplaats staat vakmanschap voorop. Onze monteurs hebben een uitgebreide kennis en worden regelmatig bijgeschoold. Daarnaast is de werkplaats uitgerust met alle apparatuur om uw auto optimaal te kunnen onderhouden, uitlezen, repareren en verzorgen van de APK keuring. Graag ontvangen wij u in onze garage!
Deze advertentie en de inhoud ervan is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Het is echter mogelijk dat de gehanteerde advertentietekst licht afwijkt van de opties/accessoires die werkelijk op de auto zitten. Er kunnen derhalve aan deze advertentie geen rechten worden ontleend. Vakgarage Blankestijn kan nooit aansprakelijk worden gesteld voor de inhoud en volledigheid van de verstrekte informatie.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Extra
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
Interieur & Comfort
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- voorstoelen verwarmd
Meer informatie
Modelreeks: feb. 2008 - sep. 2010
Wielbasis: 270 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 152 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (€ 349): Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK; 1 maand garantie op de motor en versnellingsbak, Controle van vloeistoffen, Kentekenregistratie, Kwart tank brandstof, Vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden
- Pluspakket (€ 599): Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK; 3 maanden garantie op de motor en versnellingsbak, Kentekenregistratie, Kleine onderhoudsbeurt, Kwart tank brandstof, Remcotrole, Vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden
- Luxepakket (€ 999): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK; 6 maanden volledige BOVAG-garantie, Halfvolle tank brandstof, Kentekenregistratie, Onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema, Remcotrole, Vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden
Referentienummer: 1494
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.591 cc |
| Max. vermogen | 93 kW (127 pk) |
| Max. koppel | 157 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.475 x 1.775 x 1.565 mm |
| gewicht | 1.211 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.820 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 415 - 1.395 l |
| Inhoud brandstoftank | 53 l |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,1 s |
| Actieradius | 854 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| CO2-uitstoot | 152 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Vakgarage Blankestijn
Nobelweg 2-384462 GK Goes































