
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Hyundai i30
CW 1.6i i-Motion * Goed onderhouden / Trekhaak / Cruise control / Airco-ecc *
€ 3.9502011179.389 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 maart 2011 |
| APK | 3 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 20.255 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
In nette staat verkerende Hyundai i30 CW welke origineel Nederlands geleverd is. Motorisch is de beschikking over een sterke 1.6 benzinemotor en levert een vermogen van 126 PK. De vorige eigenaresse heeft deze auto altijd meer dan goed onder- en bijgehouden, waarbij zowel het interieur en exterieur er verzorgd uitzien. Daarbij is het onderhoud jaarlijks bij onze garage uitgevoerd. Geleverd in de i-Motion uitvoering is deze Hyundai i30 voorzien van de juiste opties, welke in en rond de auto aanwezig zijn. Tevens beschikt deze Nederlands geleverde auto over een correcte en inzichtelijke Nationale AutoPas (kilometerteller certificaat).
Bij Autobedrijf Kooy kunt u een keuze maken uit onderstaande opleverpakketten. Op die manier bepaalt u zelf alle aanvullende garanties, diensten en zekerheden. Bij beide opleverpakketten is het mogelijk om uw huidige auto in te ruilen.
Opleverpakket 1. € 0,-
- APK (minimaal 6 maanden)
- Technische controlebeurt
- Reinigen interieur & exterieur
- Tenaamstellen nieuwe auto
- Vrijwaren inruilauto
Opleverpakket 2. €795,-
- APK (minimaal 6 maanden)
- Onderhoudsbeurt conform fabrieksopgave
- 6 Maanden BOVAG garantie
- Reinigen interieur & exterieur
- Tenaamstellen nieuwe auto
- Vrijwaren inruilauto
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Hoofdsteunen actief
- Houten versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Halogeen mistlampen
Overig
- Aux aansluiting
- ISO fix aansluiting
- USB aansluiting
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Laadvermogen: 609 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.591 cc |
| Max. vermogen | 93 kW (127 pk) |
| Max. koppel | 157 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.500 x 1.780 x 1.520 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.211 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.820 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 415 - 1.395 l |
| Inhoud brandstoftank | 53 l |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,0 s |
| Actieradius | 898 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 142 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Autobedrijf Kooy
Rijksstraatweg 323545 NA Utrecht

























