
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Hyundai i30
1.4i i-Drive Cool - 5 drs. - Airco / Radio cd
€ 5.9452012130.786 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 april 2012 |
| APK | 12 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 17.162 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 164 - € 179 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Interieur
- Stuur verstelbaar
Overige
- hoofdsteunen anti-whiplash
Meer informatie
Modelreeks: sep. 2010 - mei 2012
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 552 kg
Wielbasis: 265 cm
Emissieklasse: Euro 5
Aantal eigenaren: 3
Fabrikant: Autobedrijf Redenburg Snellerstraat 1 2288GL RIJSWIJK ZH, NL 0704150444 http://www.redenburg.nl rijswijk@redenburg.nl
Bedrijfsinformatie
Op zoek naar een betrouwbare occasion? Welkom bij Autobedrijf Redenburg B.V. in Rijswijk!
Met onze wekelijks wisselende voorraad van ruim 150 voertuigen staat jouw droomauto er wellicht al tussen.
Wij zijn inmiddels al ruim 35 jaar het vertrouwde mobiliteitscentrum voor particulieren en bedrijven!
Altijd scherpe, transparante prijzen zonder verborgen afleveringskosten.
Geleverd met een geldige, recente of nieuwe APK.
Financiering (Financial Lease) en inruil direct geregeld.
Bekijk alle foto's en details op onze website of kom gezellig langs. De koffie staat klaar!
Service & Techniek: Technisch onderhoud en APK-keuringen worden professioneel uitgevoerd door onze partner Auto Witte (www.autowitte.nl).
Openingstijden: Ma-Vr: 09:00-18:00 | Za: 10:00-17:00.
Contact: 070-4150444 | rijswijk@redenburg.nl | Snellerstraat 1, 2288 GL Rijswijk.
Ondanks onze grote zorgvuldigheid zijn druk-, zet- en invoerfouten in deze advertentie voorbehouden. Controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.396 cc |
| Max. vermogen | 80 kW (109 pk) |
| Max. koppel | 137 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.280 x 1.780 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.168 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.720 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 340 - 1.250 l |
| Inhoud brandstoftank | 53 l |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,7 s |
| Actieradius | 868 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 142 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Autobedrijf Redenburg
Snellerstraat 12288 GL Rijswijk


























