
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Hyundai H300
2.5 CRDi Active 177 DKM BJ 2010 !!!
€ 2.3502010177.995 km
Handmatig
Diesel
Bedrijfswagen
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 25 augustus 2010 |
| APK | 29 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 27.915 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 200 - € 200 |
Omschrijving
Auto komt van de tweede Eigenaar
Auto rijdt en schakelt perfect
Technisch volledig in orde
Hyundai Dealer onderhouden
NW APK in overleg
Geen Airco !!!
NAP aanwezig
De Tweede Ronde
Isaac Newtonstraat 7
3261 MC Oud-Beijerland
Telefoon: 06 – 13211513
Maandag: 10:00 - 17:30 uur
Dinsdag: 10:00 - 17:30 uur
Woensdag: 10:00 - 17:30 uur
Donderdag 10:00 - 17:30 uur
Vrijdag: 10:00 - 17:30 uur
Zaterdag: 10:00 - 17:00 uur
Zondag en buiten openingstijden, op afspraak
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterklep met ruit
Interieur & Comfort
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: sep. 2008 - mrt. 2014
Wielbasis: 320 cm
Fijnstofuitstoot: 0 mg/km
Emissieklasse: Euro 4
Referentienummer: 3312
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.497 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 343 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.125 x 1.920 x 1.925 mm |
| gewicht | 1.949 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.160 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Topsnelheid | 168 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 17,6 s |
| Actieradius | 986 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,3 l/100km (1 op 10,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
Opties
De Tweede Ronde
Isaac Newtonstraat 73261 MC Oud-Beijerland























