
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Hyundai H300
2.5 CRDi Dynamic GEEN APK!
€ 1.7502008312.545 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Handmatig
Diesel
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 22 april 2008 |
| APK | 13 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 30.824 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Omschrijving
PRIJS IS EXCL. BTW, MEENEEMPRIJS.
Auto is wel wat aan te zien.
Deze Hyundai H 300 komt uit 2008, werd geleverd van 01-11-2007 tot 31-12-2010 en kostte toen € 30.824,-. Deze originele Nederlandse bedrijfswagen staat sinds 2008 op kenteken, is voorzien van een diesel-motor, heeft een maximum vermogen van 125 kW (170 PK) en een cilinderinhoud van 2497 cc.
De bedrijfswagen heeft een topsnelheid van 180 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 15,2 seconden. Het verbruik van deze bedrijfswagen is gemiddeld 8,5 liter per 100 km en hij weegt 1949 kg. De APK is geldig tot 13-05-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 200,- per kwartaal.
Deze gegevens zijn zo correct mogelijk weergegeven.
Desondanks kunt u aan deze gegevens geen rechten ontlenen.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
Exterieur
- Achterklep met ruit
Overig
- radio - CD
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 1.211 kg
Wielbasis: 320 cm
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 1
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.497 cc |
| Max. vermogen | 125 kW (170 pk) |
| Max. koppel | 392 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.125 x 1.920 x 1.925 mm |
| gewicht | 1.949 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.160 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,2 s |
| Actieradius | 882 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,9 l/100km (1 op 9,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,5 l/100km (1 op 11,8) |
Opties
Slob Bedrijfsauto's B.V.
Hoofdweg Noord 292913 LB Nieuwerkerk aan den IJssel
















