
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Hyundai Getz
1.4i First Edition
€ 1.4502006188.600 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 februari 2006 |
| APK | 24 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 14.289 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Ben je op zoek naar een betrouwbare en sportieve hatchback die ook nog eens zuinig is in verbruik? Dan is deze rode Hyundai Getz 1.4i First Edition uit 2006 wellicht de perfecte auto voor jou! Met zijn krachtige 97 PK benzine motor en een kilometerstand van 188600 kilometer is deze Hyundai Getz een waardevolle toevoeging aan jouw autocollectie.
Deze Hyundai Getz is uitgerust met enkele luxe opties die jouw rijervaring nog aangenamer zullen maken. Zo beschikt de auto over een lederen versnellingspook en een stuur bekleed met hoogwaardig leer. Hiermee geniet je van een comfortabele en luxe uitstraling in het interieur. Daarnaast is de auto voorzien van centrale vergrendeling met afstandsbediening, waardoor je met gemak de auto op slot kunt doen en ontgrendelen, zonder dat je hiervoor de sleutel hoeft te gebruiken.
Het rijden met deze Hyundai Getz wordt nog plezieriger dankzij de stuurbekrachtiging. Hierdoor ervaar je een lichtere stuurbediening en meer controle tijdens het rijden. Ook op mistige dagen bieden de mistlampen aan de voorzijde extra zichtbaarheid en veiligheid op de weg, zodat je altijd goed zicht hebt op wat er voor je gebeurt.
Met zijn ruime interieur en vijf deuren is deze Hyundai Getz een praktische en veelzijdige auto voor dagelijks gebruik. Of je nu boodschappen gaat doen, op roadtrip wilt gaan of simpelweg van A naar B moet, deze auto staat voor je klaar om je comfortabel en betrouwbaar van punt A naar punt B te brengen.
Ben jij klaar om de weg op te gaan met deze stijlvolle Hyundai Getz 1.4i First Edition uit 2006? Neem dan snel contact op met ons autobedrijf RF de Wit Auto's op 0628576846 voor meer informatie en om een proefrit te plannen. Wacht niet te lang, want deze rode parel met lederen interieur en handige extra's zal snel een nieuwe eigenaar vinden!
Wilt u er liever een afleveringsbeurt bij?
Onderhoudsbeurt A €199,-
- APK
- Kleine beurt
Onderhoudsbeurt B €499,-
- APK
- Grote beurt
- 3 maanden garantie
Wilt u de auto liever zo meenemen? Bel ons voor de prijs.
Heeft u vragen? of wilt u een proefrit maken? Bel ons gerust op.
Tel 06-28576846 (Whatsapp mogelijk)
Wij kunnen zelf 24/7 tenaamstellen, wij zijn dus niet afhankelijk van het postkantoor,
Inruil mogelijk.
Bezichtiging in de avond en weekend mogelijk,
Locatie Showroom
Buitenweg 12, 2931AC
Krimpen a/d lek
06-28576846
Aanvullende opties en accessoires
- sportief interieur
Meer informatie
Modelreeks: okt. 2005 - sep. 2006
Wielbasis: 246 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 141 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Referentienummer: 6124
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.399 cc |
| Max. vermogen | 71 kW (97 pk) |
| Max. koppel | 126 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.825 x 1.665 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 10,0 m |
| gewicht | 1.000 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.510 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 254 - 977 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 750 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 141 g/km |
Opties
R.F. de Wit Auto's
Buitenweg 122931 AC Krimpen aan de Lek









