
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Hyundai Getz
1.4i World Cup edition // 143.000 km NAP !!
€ 2.2502009143.037 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 januari 2009 |
| APK | 2 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 13.739 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Hyundai Getz uit 2009
Volledig onderhouden Getz afkomstig van de eerste eigenaar !!
Deze auto heeft elk jaar tijdig zijn onderhoudsbeurten gehad , momenteel zit de Hyundai nog binnen de interval van zijn vorige beurt (volgende beurt 30-12-2026 of bij 155.000 km)
De distributieriem is vervangen bij 95.500 km en de APK is geldig tot 2-1-2027 !!
De auto staat op goede banden en wordt afgeleverd met 2 sleutels en ingevuld onderhoudsboekje
Zowel van binnen als van buiten een zeer nette auto !!
143.000 km met nationale autopas !!
Opties :
Achterbank in delen neerklapbaar
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) side voor
Airco
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Buitenspiegels verwarmbaar
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Dakspoiler
Electronic Brake Distribution (EBD)
Elektrische ramen voor
Lederen stuurwiel
Lederen versnellingspook
Lichtmetalen velgen 15"
Mistlampen voor
Startblokkering
Stuurbekrachtiging
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R14
Laadvermogen: 510 kg
Wielbasis: 246 cm
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Heeft u interesse in deze occasion?
Bel ons dan op 0621464817 voor een afspraak om vrijblijvend te komen kijken en proefrijden.
Op deze manier weet u zeker dat we ruim de tijd kunnen nemen om u van dienst te zijn.
We staan voor u klaar op Maandag van 12.00-18.00 uur , op Dinsdag t/m Vrijdag van 9.00-18.00 uur en op Zaterdag van 10.00-16.00 uur
Inruil van u huidige auto is altijd mogelijk.
Komen we tot een overeenkomst?
Dan leveren wij uw nieuwe auto af zonder afleverings- of andere bijkomstige kosten.
In de meeste gevallen kan uw nieuwe auto direct meegenomen worden. Tenaamstelling van een voertuig kan op uw eigen telefoon via de website van de RDW indien u een werkende digiD app op uw telefoon heeft.
Cash betalen tot maximaal €3000 kan echter hebben bankbetalingen onze voorkeur , u kunt bij ons pinnen of zelf handmatig een bankoverschrijvingen doen.
Houd rekening met het betaallimiet van uw bankrekening. Het limiet verhogen duurt 4 uur , mocht u direct een occasion willen betalen en meenemen verhoog dan minimaal 4 uur voor uw komst het limiet.
Wij helpen u graag verder met autoverzekeringen of financieringen (zie ‘diensten’ op de website)
Autobedrijf Leudal
info@autobedrijfleudal.nl
www.autobedrijfleudal.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.399 cc |
| Max. vermogen | 71 kW (97 pk) |
| Max. koppel | 126 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.800 x 1.660 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 10,0 m |
| gewicht | 1.000 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.510 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 254 - 977 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 750 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 141 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Autobedrijf Leudal
Bosstraat 26069 AM Grathem






















