

Hyundai Getz
1.4i World Cup edition Airco, Stuurbekrachtiging
€ 1.944200684.703 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 6 juli 2006 |
| APK | 5 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 14.429 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Modeljaar: 2006
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 510 kg
Wielbasis: 246 cm
Interieurkleur: Zwart/Blauw
Emissieklasse: Euro 4
Aantal eigenaren: 3
Fabrikant: Grootauto-Van Es B.V. Eemweg 29K 3755LC EEMNES, NL 0346350888 http://www.grootauto.nl info@grootauto.nl
Inruil auto mogelijk.
Wij beschikken altijd over meer dan 300 occasions.
Bekijk onze volledige voorraad op www.grootauto.nl.
Grootauto-Van Es B.V.
Eemweg 29K
3755 LC Eemnes
Tel. 0346-350888
Alvorens u naar ons afreist is het wenselijk om contact met ons op te nemen om teleurstelling te voorkomen. Wij doen ons best om onze advertenties zo zorgvuldig mogelijk samen te stellen. Voertuigopties en uitvoeringen zijn automatisch gegenereerd en kunnen daarom afwijken van de daadwerkelijke opties. Aan de inhoud van deze advertentie kunnen derhalve geen rechten worden ontleend. Wij adviseren u om bij interesse altijd de vermelde opties en specificaties te controleren. De content op deze website/pagina is gedeeltelijk gegenereerd met behulp van kunstmatige intelligentie (AI). Hoewel wij streven naar nauwkeurigheid, kan de output onjuistheden bevatten. Wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor onjuistheden die voortvloeit uit het gebruik van deze informatie.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.399 cc |
| Max. vermogen | 71 kW (97 pk) |
| Max. koppel | 126 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.830 x 1.670 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 10,0 m |
| gewicht | 1.000 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.510 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 254 - 977 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 750 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 141 g/km |
| Energielabel | C |


