

Hyundai Getz
1.1i Active Young Nieuwe APK
€ 1.4992008208.685 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 juni 2008 |
| APK | 10 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Hyundai Getz 1.1i Active Young Nieuwe APK,kleur Zwart, bouwjaar 2008,elektrische ramen,centrale vergrendeling, dubbele airbag en zij airbag, in hoogte verstelbare stoelen voor, stuurbekrachtiging, radio/cd speler , perfecte banden, onderhoudsboekje aanwezig, heeft slechts 208.685 km gelopen, Nieuwe Apk tot 10-02-2027,zowel van binnen als buiten in zeer nette staat, voor verdere info 06-43677045 Gelieve telefonisch contact opnemen alvorens u langs komt. Wij zijn weleens onderweg om occasions op te halen, daardoor zijn wij binnen onze openingstijden niet altijd aanwezig. Op Maandag zijn wij geopend op afspraak en van Dinsdag t/m Vrijdag zijn wij geopend van 09:00 tot 17:00 en op zaterdag zijn wij geopend van 09:00 tot 15:00 uur. Inruil is zeker mogelijk bij ons, als u langs komt en u neemt de auto mee kunnen wij ter plaatse de auto taxeren en vrijwaren. U kunt ons altijd bereiken onder het nummer 06-43677045
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 490 kg
Wielbasis: 246 cm
Emissieklasse: Euro 4
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.086 cc |
| Max. vermogen | 49 kW (67 pk) |
| Max. koppel | 99 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.825 x 1.665 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 10,0 m |
| gewicht | 950 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.440 kg |
| Trekgewicht geremd | 700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 254 - 977 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,6 s |
| Actieradius | 818 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 130 g/km |
| Energielabel | B |


