
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Hyundai Atos
Spirit 1.0i SX Automaat Nieuwe APK
€ 2.999200392.648 km
Automatisch
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 25 april 2003 |
| APK | 20 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Omschrijving
Hyundai Atos Spirit 1.0i SX Automaat Nieuwe APK, bouwjaar 2003,kleur zwart , distributieriem is vervangen, elektrische ramen, centrale vergrendeling, dubbele airbag en zij airbag, in hoogte verstelbare stoelen voor, stuurbekrachtiging, radio/cd speler,lichtmetalen velgen, perfecte banden, onderhoudsboekje aanwezig, heeft slechts 92.648 km gelopen, Nieuwe Apk tot 20-06-2027, zowel van binnen als buiten in zeer nette staat, voor verdere info 06-43677045 Gelieve telefonisch contact opnemen alvorens u langs komt. Wij zijn weleens onderweg om occasions op te halen, daardoor zijn wij binnen onze openingstijden niet altijd aanwezig. Op Maandag zijn wij geopend op afspraak en van Dinsdag t/m Vrijdag zijn wij geopend van 09:00 tot 17:00 en op zaterdag zijn wij geopend van 09:00 tot 15:00 uur. Inruil is zeker mogelijk bij ons, als u langs komt en u neemt de auto mee kunnen wij ter plaatse de auto taxeren en vrijwaren. U kunt ons altijd bereiken onder het nummer 06-43677045
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
Exterieur
- Kleur zwart
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 155/70 R13
Laadvermogen: 483 kg
Wielbasis: 238 cm
Emissieklasse: Euro 3
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 4 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 43 kW (59 pk) |
| Max. koppel | 84 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.500 x 1.500 x 1.580 mm |
| Draaicirkel | 9,2 m |
| gewicht | 833 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.316 kg |
| Trekgewicht geremd | 400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 251 - 963 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 136 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 19,8 s |
| Actieradius | 514 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,6 l/100km (1 op 11,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| CO2-uitstoot | 161 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
M&R Auto's
Koopvaardijweg 304906 CV Oosterhout




















