
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Hyundai Atos
1.1i Dynamic Prime Automaat!
€ 1.6502004175.158 km
Automatisch
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 8 juli 2004 |
| APK | 8 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Omschrijving
Te koop leuke Atos Automaat! Goed schakelen 5deurs en hoogzittend. En goedkoop in de wegenbelasting en Verzekering. Ziet er netjes uit.
Alle inruil is mogelijk en bespreekbaar, ook uw caravan boot of motor
U kunt ook bij ons pinnen, en wij kunnen de auto op naam zetten.
Bel of mail ons voor dat u langs wilt komen en of deze occasion nog beschikbaar is
U betaald bij ons GEEN aflevering kosten!
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/60 R13
Laadvermogen: 463 kg
Wielbasis: 238 cm
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 4 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.086 cc |
| Max. vermogen | 43 kW (59 pk) |
| Max. koppel | 90 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.570 x 1.530 x 1.590 mm |
| gewicht | 873 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.336 kg |
| Trekgewicht geremd | 400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 136 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 20,7 s |
| Actieradius | 514 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,8 l/100km (1 op 11,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| CO2-uitstoot | 161 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Auto Passon
Soesterbergsestraat 23768 EH Soest














