
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Hyundai Atos
1.1i Dynamic Nieuwe Disb Riem Automaat Trekhaak Elk Ramen
€ 2.4502005176.355 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 18 mei 2005 |
| APK | 23 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 11.304 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Omschrijving
Deze Hyundai Atos komt uit 2005, werd geleverd van 20-08-2003 tot 31-01-2008 en kostte toen € 11.304,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2005 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 46 kW (63 PK) en een cilinderinhoud van 1086 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 136 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 20,7 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 6,1 liter per 100 km en hij weegt 873 kg. De APK is geldig tot 23-09-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 94,33 per kwartaal.
Aanvullende opties en accessoires
- 2 sleutels
- ASC systeem
- Met A/V-aansluiting
- Met startblokkering
- Nationale Autopas
- Radio met USB en AUX
- Technisch in orde, rijdt en schakelt goed
- USB Aansluiting
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/60 R13
Laadvermogen: 463 kg
Wielbasis: 238 cm
Emissieklasse: Euro 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Wij zijn een autobedrijf dat 10 jaar bestaat en al een grote klantenkring heeft opgebouwd. Gespecialiseerd in kleinere en zuinige auto's voor de normale beurs. De voorraad is altijd rond de 100 auto's en wij hebben ze in alle kleuren, 3- of 5-drs. Uiteraard hebben wij ook gezinswagens, MPV's en SUV's staan. Kijkt u even op uw gemak op onze site www.autohuisjacobs.nl. De koffie staat klaar dus u kunt ook gerust langskomen. Wij leveren alle auto's met APK en een proefrit is mogelijk. Inruil van auto, brommobiel, motor, scooter of boot is uiteraard mogelijk. Bel altijd even van te voren of de auto er nog is.Onze locatie in Sint Philipsland is alleen op afspraak open .Mvg Autohuis Jacobs
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 4 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.086 cc |
| Max. vermogen | 43 kW (59 pk) |
| Max. koppel | 90 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.570 x 1.530 x 1.590 mm |
| Draaicirkel | 9,1 m |
| gewicht | 873 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.336 kg |
| Trekgewicht geremd | 400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 220 - 889 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 136 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 20,7 s |
| Actieradius | 514 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,8 l/100km (1 op 11,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| CO2-uitstoot | 161 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Autohuis Jacobs
Zilverhoek 104651 SP Steenbergen



























