
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Hummer H2
6.0 V8 SUT | Grijs Kent. | LPG | Inruil welkom!
€ 32.9502006123.059 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (4 deuren) |
| Kleur | Oranje (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 mei 2006 |
| APK | 8 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 629 - € 689 |
Omschrijving
Hummer H2 6.0 V8 SUT | Grijs Kent. | LPG | Inruil welkom!
- Kenteken: V-528-XX
- Merk: Hummer
- Model: H2
- APK tot: 08-10-2026
- Tellerstand: 123059 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 4
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2006
- Transmissie: Automaat
- Kleur: oranje Metallic
- Kleurnaam: Fusion Orange Metallic
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 5667 cc
- Aantal cilinders: 8
- Vermogen: 243 kW / 331pk
- Ledig gewicht: 2900 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 205 cm
- Aantal sleutels: 1
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Trekhaak
- Verwarmde zitplaatsen voor en achter
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-wisselaar
- Navigatiesysteem
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- 1 extra stoel
- Airco automatisch
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Lederen bekleding
- Middenarmsteun voor
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Bestuurdersairbag
- Passagiersairbag
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
Een Hummer is een bijzondere verschijning over het algemeen! Laat staan in het 'Fushion Orange Metallic' en dan ook nog eens die stoere SUT-variant. Onder de enorme motorkap ligt de vertrouwde 6.0 liter Vortec V8. Het is een 'bulletproof' blok uit de GM-stal. Niet de modernste, wel ontzettend betrouwbaar en relatief eenvoudig te onderhouden. Deze Amerikaanse held staat op grijs kenteken en is voorzien van een LPG-installatie wat hem meteen zeer aantrekkelijk maakt voor als hij op de zaak gaat!
Staat van de auto:
Keurig exemplaar! Erg mooi in de lak en het interieur is ook gewoon netjes te noemen. Het leder is in 'n mooie conditie: geen gaten of doorgesleten 'wangen' van de zetels.
Het rijden:
Je verwacht natuurlijk dat dit als een soort tank aan voelt, rauw, zwaar en veel herrie. Niets is minder waar, ja natuurlijk ben je wel met een mammoet onderweg, maar de handling en het berijden maken je toch echt wel blij. Hele fijne motor, die per direct respons geeft op het gas; wegligging is wat stijfjes maar voor een Amerikaan helemaal goed. Helemaal leuk! Kom je ook nog eens ergens mee aan toch!?
Bekijk meerdere en grote foto's op onze website: www.micexclusive.nl
Bent u zelf ook in het bezit van een exclusieve auto, een oldtimer of een Youngtimer en u wilt deze graag verkopen maar u heeft geen zin in de "rompslomp" en mensen aan de deur?
Dan doen wij dat graag voor u door middel van een consignatieverkoop.
Meer informatie vindt u op onze website, of stuur ons een email: info@micexclusive.nl
https://www.micexclusive.nl/service/consignatie-verkoop
Let op wij zijn alleen geopend op afspraak!
M.I.C Exclusive
Noordland 29A
4451rp Heinkenszand
0629043757
info@micexclusive.nl
www.micexclusive.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (4 deuren) |
| Kleur | Oranje (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 5.667 cc |
| Max. vermogen | 243 kW (331 pk) |
| Max. koppel | 487 Nm |
| gewicht | 2.900 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Topsnelheid | 150 km/h |
Opties
M.I.C. Exclusive
Noordland 294451 RP Heinkenszand















































