

Honda Prelude
2.0 Advance | Leder | Navi | 19" | Honda sensing
€ 58.10920269 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Bouwjaar | 2026 |
| KM stand | 9 |
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (3 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 56.744 |
Nieuw: Ja
Modelreeks: okt. 2025 - 2026
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 405 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrieksgarantie: Ja
Fabrikant: Honda Wesselink Apeldoorn B.V. Laan van de Dierenriem 35 7324AB APELDOORN, NL 0553602386 http://www.honda-wesselink.nl apeldoorn@honda-wesselink.nl
U bent van harte welkom bij onze vestigingen in Apeldoorn, Deventer en Emst. Autobedrijf Wesselink, kwaliteit gegarandeerd !
Autobedrijf Wesselink B.V. stelt het op prijs dat u geïnteresseerd bent in onze producten en diensten en een bezoek brengt aan één van onze sites. Hoewel de informatie op deze site permanent zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven, zijn wijzigingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen, of andere informatie op deze site te allen tijde voorbehouden. Het is onmogelijk om transmissiefouten volledig uit te sluiten of daarvoor aansprakelijkheid te aanvaarden. Aan de inhoud van deze site kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (3 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.993 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 315 Nm |
| gewicht | 1.445 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.850 kg |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,2 s |
| Actieradius | 769 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 117 g/km |
| Energielabel | B |




