
Honda Jazz
1.3 i-VTEC Comfort | Airco | Parkeersensoren V+A | Cruise control | Stoelverwarming | Navigatie |

Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Oranje |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 maart 2016 |
| APK | 26 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 20.250 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Klein? Wij zeggen liever slim en compact. Intelligente indeling, handige afmetingen en niet-te-geloven voordelig in gebruik en onderhoud. Noem dat maar klein! Voor de aandrijving van deze auto zorgt een compacte motor. Regen, wind, hagel, sneeuw? Als het buiten guur is, doet de stoelverwarming z'n weldadige werk! De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 15 inch lichtmetalen velgen en LED-dagrijverlichting.
Kaartlezen is verleden tijd, dankzij het aanwezige navigatiesysteem. Het stuur heeft diverse extra functies, zodat u altijd met twee handen rijdt. De audiobediening is daar een voorbeeld van. Veilig en makkelijk. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Parkeersensoren ondersteunen u tijdens het in- en uitparkeren. De elektronische systemen in deze Honda helpen u actief om comfortabeler te rijden. Een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor houden de omstandigheden onderweg in de gaten. En deze auto heeft ook cruise control, airconditioning en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening als standaard uitrusting.
Zoals u mag verwachten van deze Honda Jazz is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor u de verkeersborden tijdens de rit en attendeert u erop door ze op het dashboard te projecteren. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. Deze Honda Jazz blijft altijd alert. Zo wordt gebruik gemaakt van forward collision warning. Bij het mogelijke risico op een aanrijding met een voertuig voor u, slaat het systeem alarm. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Heeft u interesse in deze mooie Honda? Bel ons dan of mail ons, om een afspraak te maken.
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel ons dan voor een afspraak op 026-2001167.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Een onderhoud en garantiepakket met 12 maanden Bovag garantie bieden wij aan voor een meerprijs van 795 euro.
De bovenstaande informatie is met zorg samengesteld. Er kunnen echter geen rechten aan worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten voorbehouden. Wijzigingen zijn te allen tijde mogelijk zonder voorafgaande kennisgeving. Kopers kunnen geen aanspraak maken op ontbrekende opties of specificaties die de koop zouden kunnen beïnvloeden.
Autobedrijf Jan van Mourik in Arnhem, Utrecht, Geldermalsen en Culemborg behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service.
Graag tot ziens bij Jan van Mourik & Zn in Arnhem!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Infotainment
- Audio-installatie
Interieur & Comfort
- Verwarmbare voorstoelen (1005)
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- parkeersensor voor en achter
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- Technische inspectie
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2015 - 2017
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 567 kg
Wielbasis: 253 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 116 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard Afleverpakket (inbegrepen):
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen - Basis Afleverpakket (€ 795 meerprijs):
- Minimaal 1 jaar geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud
- Complete reinigingsbeurt binnen en buiten
- Technische inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden
- € 25,- brandstof of volle accu
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud, Complete reinigingsbeurt binnen en buiten, Minimaal 1 jaar geldige APK, Technische inspectie, Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden, Vloeistoffen controle en bijvullen, € 25,- brandstof of volle accu
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Honda Nederland B.V. Postbus 75100 1117 ZR Schiphol-Rijk, NL 020-7070000 www.honda.nl customer.service@honda-eu.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Oranje |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.318 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 123 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.995 x 1.694 x 1.550 mm |
| gewicht | 1.038 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.605 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 354 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 800 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 116 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Bochane Arnhem Occasions
Veldoven 76826 TS Arnhem







































