
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Honda Jazz
1.5 i-VTEC Dynamic | AUTOMAAT | Met o.a. airco, stoelverwarming, cruise control, lane-assist en parkeersensoren!

Honda Jazz
1.5 i-VTEC Dynamic | AUTOMAAT | Met o.a. airco, stoelverwarming, cruise control, lane-assist en parkeersensoren!
€ 18.950202043.050 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 april 2020 |
| APK | 20 april 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 26.894 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
LET OP: Dit voertuig staat in-consignatie en rijdt momenteel nog. Graag even contact opnemen voordat u wenst langs te komen voor beschikbaarheid. De kilometerstand loopt dus licht op.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Hoofdsteunen actief
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Telefoonintegratie
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Overig
- 2 sleutels aanwezig
- Navigatie-pakket (Navigatie-systeem full map, Navigatie full map)
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 509 kg
Wielbasis: 253 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: BOVAG Garantie: 12 maanden bovag garantie inbegrepen in prijs
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Bedrijfsinformatie
Staat uw droomauto er niet bij? Wij gaan graag vrijblijvend op zoek. Met ons grote netwerk en ruime ervaring in auto import, slaagt u bij ons altijd.
Al 17 jaar is Auto Kuipers een betrouwbaar Bovag autobedrijf in de regio Zoetermeer, de grootste universele autobedrijf van Zuid Holland. Bij ons denken we mee met de klant en staat service verlenen voorop. Mede daarom weten klanten uit het gehele land ons te vinden en krijgen wij op diverse beoordelingssites de hoogste score, een gemiddelde klanttevredenheidsscore van 9,6. Alle occasions worden in onze professionele werkplaats met zorg klaargemaakt. In onze showroom en op www.autokuipers.nl vindt u bijna 100 occasions voor ieder budget en iedere wens. Daarnaast verzorgen wij ook zoekopdrachten; wij gaan vrijblijvend op zoek naar uw droomauto in binnen- én buitenland. Naast het vinden van uw nieuwe wagen, bent u bij ons aan het juiste adres voor onderhoud, reparaties, chiptuning, bandenwissel, schadeherstel en natuurlijk de APK keuring. Meer weten? Bel 079-3410057 of mail ons via verkoop@autokuipers.nl , Bas of Igor staan u met veel plezier te woord.
Wij bieden de mogelijkheid om een extra servicepakket van €895 af te sluiten.
Met de aanschaf van dit pakket bent u compleet ontzorgd en krijgt de auto alle service en reparaties die nodig zijn voor het afleverfeest.
- Nieuwe APK van 1 of 2 jaar
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift
- Poetsen binnen- én buitenkant (kan reeds uitgevoerd zijn)
- Tenaamstellen voertuig
- Aircocheck met vulling
- Vervangen van slijtage onderdelen indien deze minder dan 15.000 km mee kunnen
- Mobiliteitsservice van 1 jaar
- Luxe kentekenplaten
- Gratis vervangend vervoer indien beschikbaar
- Controle distributieriem, indien nodig vervangen
- Volle tank
- Restyle / bijwerken wagen rondom
Wij werken middels een extern advertentiesysteem, ondanks het zorgvuldig samenstellen van de advertentie en de getoonde opties kunnen wij geen rechten ontlenen aan de advertentie.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 155 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.051 x 1.694 x 1.525 mm |
| gewicht | 1.096 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.605 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 354 - 1.314 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,0 s |
| Actieradius | 727 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 125 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Autoservice Kuipers
Wiltonstraat 22722 NG Zoetermeer

































