

Honda CR-V
2.0 AWD Comfort TREKHAAK CAMERA NAVI ECC CRUISE.
€ 13.0002014184.080 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 april 2014 |
| APK | 29 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 36.800 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Honda CR-V 2.0 AWD Comfort TREKHAAK CAMERA NAVI ECC CRUISE.
Pakket: Black Design Edition
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Alle technologie in de Honda CR-V is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Dit mooie exemplaar uit 2014 heeft 184080 kilometer op de teller staan. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! Tot de uitrusting van deze Honda behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. De automatische airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Met de aanwezige parkeersensoren weet u altijd zeker of het past. De regensensor in de voorruit schakelt de ruitenwissers automatisch in en uit. Niet te snel, niet langzaam maar precies goed: laat dat maar over aan de cruise control. Ook isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes, boordcomputer en verstelbaar stuur horen tot de voorzieningen op deze auto.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Honda CR-V samen. Een noodstop maken doet u liever niet. Maar áls het nodig is, geeft de Brake Assist maximale ondersteuning.
Natuurlijk kunt u de kwaliteiten van deze auto pas echt beoordelen na een proefrit. Neem nu contact met ons op, dan zetten wij hem voor u klaar.
U kunt deze deze auto financieren vanaf €249,00 per maand.
Voor meer vragen of informatie kunt u ons altijd bellen mailen of smsen.
Kijk ook eens naar onze andere voordelige advertenties.
Onze garantie/rijklaar pakketten
Instapgarantie (€399,-)
Auto's van 10 - 15 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Kleine onderhoudsbeurt.
Excellent garantie (€499,-)
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Kleine onderhoudsbeurt.
Excellent plus garantie (€699,-)
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie.
Nieuwe APK.
Algehele check.
Grote onderhoudsbeurt.
Exclusive garantie (€1499,-)
Speciaal voor onze exclusives.
Auto's tot 10 jaar oud en tot 175.000 km.
Inclusief:
12 maand garantie
Nieuwe APK.
Algehele check
Inclusief onderhoudsbeurt.
Onze advertenties worden met grote zorgvuldigheid op het internet geplaatst. Mocht er onverhoopt toch een fout in staan, dan kan hieraan geen rechten worden ontleend.
Financiering is mogelijk.
Whatsapp nummer voor:
RTO Autoservice Stadskanaal
06-11 86 66 32
Whatsapp nummer voor:
RTO Exclusive
06- 25 37 00 90
RTO Autoservice Stadskanaal
Veenstraat 3
9502EZ Stadskanaal
0599727012
stadskanaal@rtoautoservice.nl
www.rtoautoservice.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 114 kW (155 pk) |
| Max. koppel | 192 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.570 x 1.820 x 16.850 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.427 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.955 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 589 - 1.669 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,0 s |
| Actieradius | 783 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 168 g/km |
| Energielabel | D |





