

Honda CR-V
2.0 HYBRID 184pk AWD E-CVT Executive Trekhaak 50831 km
€ 28.950201950.831 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 augustus 2019 |
| APK | 30 augustus 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 46.935 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
De Japanse automerken hebben in de loop van de jaren verschillende keren nieuwe maatstaven gezet als het gaat om kwaliteit en functionaliteit. Dat merkt u ook aan deze HONDA CR-V uit 2019, met zijn kilometerstand van 50831. De aandrijving van deze HONDA wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Terwijl u de bagage inlaadt via de elektrisch bedienbare achterklep, nemen uw passagiers al plaats in het lederen interieur. Mooi! Stoelverwarming maakt deel uit van de rijke uitrusting van deze auto. Ook elektrisch bediend zonnescherm, 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, aanhangerstabilisatie, donker getint glas achter en led-achterlichten horen tot de voorzieningen op deze auto.
Soepel inparkeren gaat gemakkelijker dan u verwacht dankzij de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Hoeveel gigabytes aan muziek wilt u meenemen? Met één stick in de usb-aansluiting kunt u uren en uren vooruit. Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. De regensensor reageert op de neerslag die op de voorruit belandt. Van een paar spatjes tot een hoosbui: de ruitenwissers weten wat ze te doen staat. Deze HONDA is voorzien van schakelpaddles aan het stuur, DAB ontvangst, keyless entry, automatisch dimmende spiegels, isofix-aansluiting en bagage afdekhoes.
In de HONDA CR-V heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze HONDA u om veiliger te rijden. Forward collision warning is een automatisch waarschuwingssysteem dat direct in werking treedt bij gevaar voor een kop-staartbotsing. Lane assist is een andere naam voor rijstrookassistent. Dit veiligheidssysteem waarschuwt als u onbedoeld buiten uw rijstrook terechtkomt. De auto is ook uitgerust met head-up display, elektronische handrem met hill hold functie, rem-assistent en bandenspanningcontrolesysteem.
Natuurlijk bent u van harte welkom om deze HONDA in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?
Constructiejaar: 2019-08
Laadvermogen: 632 kg
Wielbasis: 266 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Optioneel afleverpakket (€ 795): Rijklaarmaakkosten :
12 maanden Bovag garantie
Afleverbeurt volgens schema
Halve tank brandstof
Nieuwe APK
Pechhulp voor 12 Maanden
Poetsen
Tenaamstelling auto
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
Fouten en Wijzigingen voorbehouden
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.993 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.600 x 1.860 x 1.670 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.643 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.275 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 561 - 1.638 l |
| Inhoud brandstoftank | 57 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 770 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| CO2-uitstoot | 168 g/km |
| Energielabel | B |




