
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Honda CR-V
2.0i Executive
€ 9.9992011201.066 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 januari 2011 |
| APK | 4 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 45.250 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Het zijn de harmonieuze vormgeving en de hoogstaande technologie die de Honda CR-V zo begerenswaardig maken. In deze auto vindt u een viercilinder motor en een automatische transmissie. De stijlvolle, luxe uitstraling is inbegrepen in de vorm van leren bekleding. Doe maar luxe! Neem plaats in de verwarmbare voorstoelen en voel de weldaad in koude dagen. Onderweg heeft u extra veel te zien dankzij het glazen panoramadak. Xenonverlichting zorgt voor een heldere witblauwe lichtkleur en een scherp lichtbeeld. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, adaptieve verlichting, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Het cd-wisselaar biedt glasheldere geluidskwaliteit. U bedient dit veilig via het stuurwiel. De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. De aanwezige parkeersensoren zijn de ultieme hulp om te laten weten hoeveel ruimte er nog is om te manoeuvreren. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en boordcomputer.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Rijcomfort en zuinig rijden zijn mede afhankelijk van de juiste bandenspanning. Het bandenspanningscontrolesysteem houdt die permanent in de gaten. In gevaarlijke verkeerssituaties helpt het accident avoidance system om een aanrijding te vookomen.
We doen ons best om deze auto voor u te omschrijven, maar het beste ervaart u hem als hij voor u staat. Neemt u snel contact met ons op voor een afspraak?
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cd-wisselaar
- Lederen interieur
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Koplampreiniging
Veiligheid
- Extra getint glas
Overig
- USB & AUX
- Vloeistoffencontrole
Meer informatie
Bandenmaat: 225/60 R18
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 263 cm
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Inbegrepen afleverpakket: Standaard Afleverpakket: Dit pakket wordt standaard door ons aangeboden bij de aankoop van een auto.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Auto wordt gepoetst, Minimaal 10 liter brandstof, Nieuwe APK indien nodig, Tenaamstelling inbegrepen, Vloeistoffencontrole
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 192 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.530 x 1.820 x 1.680 mm |
| gewicht | 1.505 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.080 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 556 - 1.532 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,2 s |
| Actieradius | 690 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 11,1 l/100km (1 op 9,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,4 l/100km (1 op 11,9) |
| CO2-uitstoot | 193 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Auto Corner Boxtel
Schouwrooij 155281 RE Boxtel








































