

Honda CR-V
2.0 Hybrid Lifestyle | AUTOMAAT | TREKHAAK | NAVIGATIE | APPLE + ANROID AUTO | LEDER |
€ 29.839202194.742 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 maart 2021 |
| APK | 26 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 51.574 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
| AUTOMAAT | TREKHAAK | NAVIGATIE | APPLE + ANROID AUTO | LEDER |
Uw nieuwe auto staat klaar voor vertrek. Stap gerust in, deze Honda CR-V heeft 94742 kilometer gelopen. Deze Honda CR-V is vanwege de hybride motor een echte slimmerd. Want u rijdt zowel op brandstof als elektrisch. En dat scheelt in de kosten! Met zijn lederen bekleding is deze auto comfortabel en stijlvol. Bestuurder en bijrijder krijgen een warm welkom: deze Honda CR-V is voorzien van verwarmbare voorstoelen. Ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen horen tot de voorzieningen op deze auto.
Soepel inparkeren gaat gemakkelijker dan u verwacht dankzij de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Locatie, motorconditie, storingen... via Connected Services krijgt u alle vitale info over de auto door. Ook handig bij pech! De luidsprekers van het high performance audiosysteem omringen u met een uitgebalanceerd geluid. Met full map navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, electronic climate control, sportstuur met schakelpaddels, DAB ontvangst en regensensor is deze Honda helemaal compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Honda CR-V is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Bij de veiligheidssystemen van deze Honda hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Met het Lane-keeping systeem gaat u nooit onbedoeld over de streep. Het forward collision warning-systeem is constant alert en detecteert via sensor de afstand tot voorliggers. Wordt die te klein, dan volgt een automatische waarschuwing. In deze Honda vinden we verder een dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Wij kunnen ons goed voorstellen dat u deze Honda wilt aanschaffen. Wacht daar dan niet mee en reserveer hem nu direct. Dan nemen wij zo snel mogelijk contact met u op om de aflevering te bespreken.
Uw contactpersonen:
Mike Visser 0299-469901
Martin Klijn0299-469903
Maurice Grootveld 0299-469906
Dennis Janmaat 0299-469911
E-mail: verkoop@adriejonk.nl
Telefoon: 0299 - 46 99 00
*Hoewel aan de de informatie van deze advertentie de grootste mogelijke zorg wordt besteed, kan Adrie Jonk niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welk aard dan ook. Informeer bij onze verkoopadviseurs voor de exacte uitvoeringen en beschikbaarheid van de auto.
Modelreeks: 2018 - 2023
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 655 kg
Wielbasis: 266 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
**Op geïmporteerde auto’s niet altijd mogelijk.
*12 jaar garantie* tot 200.000 km (Merk Mazda icm autoverzekering) *vraag naar de voorwaarden*
*10 jaar garantie* tot 180.000 km (Merk Honda icm autoverzekering) *vraag naar de voorwaarden*
**Op geïmporteerde auto’s niet altijd mogelijk.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Adrie Jonk Occasion Basis Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden)
EU verantwoordelijke: Honda Nederland B.V. Postbus 75100 1117 ZR Schiphol-Rijk, NL 020-7070000 www.honda.nl customer.service@honda-eu.com
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.993 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.600 x 1.855 x 1.689 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.585 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.240 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 561 - 1.756 l |
| Inhoud brandstoftank | 57 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,8 s |
| Actieradius | 826 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 151 g/km |
| Energielabel | C |




