

Honda CR-V
2.0 e:HEV Elegance Automaat | Navigatie |
€ 40.44520239.305 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 februari 2023 |
| APK | 24 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 50.800 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze Honda CR-V. Hoewel de auto uit 2023 komt, heeft hij maar 9305 kilometer gereden. Twijfelt u nog tussen rijden op benzine of elektrisch? Niet nodig. Deze hybride Honda CR-V doet het allebei. Houdt u van een luxe uitstraling? Dan is het lederen interieur een heel aantrekkelijke extra! Bij de rijke uitrusting horen ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Wat een gemak, die achteruitrijcamera. Alles in beeld zonder capriolen. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. De speciale app verbindt met Connected Services, die de status van vitale functies bijhoudt en waarschuwt als u bijvoorbeeld moet tanken, de bandenspanning moet controleren of olie moet bijvullen. Hoog, laag, midrange: het high performance audiosysteem is volledig afgestemd op de akoestiek in deze auto. U weet altijd waar u moet zijn, dankzij het full map navigatiesysteem. Extra opties op deze auto zijn: achteropkomend verkeer waarschuwing, electronic climate control, sportstuur met schakelpaddels, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry.
Deze Honda is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met u mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen. Onderweg zorgt verkeersborddetectie ervoor dat u geen waarschuwingsbord mist. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Het risico van een kop-staartbotsing wordt aanzienlijk verminderd door de forward collision warning. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu!
Welkom bij VDNS Oostendorp Kia Helmond, trotse officiële Kia-dealer én drievoudig winnaar van de European Kia Dealer Award. Een erkenning die we hebben verdiend dankzij onze klantgerichtheid, service en prestaties – iets waar we elke dag opnieuw naar streven.
Wij zijn onderdeel van Oostendorp Automotive waar u alles vindt op het gebied van mobiliteit onder één dak:
Waarom VDNS Oostendorp Kia Helmond?
- Officiële Kia-dealer met jarenlange ervaring
- 3 jaar op rij bekroond als European Kia Dealer
- Nieuwe modellen, scherpe voorraaddeals & privélease
- Eigen werkplaats voor onderhoud, garantie & service
- Alles op één locatie – van aankoop tot aflevering
Het genoemde maandbedrag betreft een vanafprijs en is indicatief. Deze berekening is gebaseerd op een aanbetaling en een slottermijn van circa 20% van de aanschafwaarde. De exacte hoogte van het maandbedrag kan variëren afhankelijk van factoren zoals de looptijd van de financiering, het rentepercentage, de hoogte van de aanbetaling, de gekozen slottermijn en uw persoonlijke (financiële) situatie. Aan deze berekening kunnen geen rechten worden ontleend.
Modelreeks: 2021 - 2023
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 655 kg
Wielbasis: 267 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 3
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Inbegrepen afleverpakket: Bovag garantie 12 maanden:
Afleverpakket Premium.
Nieuwe APK bij aflevering, 12 maanden Bovag garantie, onderhoud volgens fabrieks voorschriften, poetsen, halve tank brandstof volledige uitleg bij levering.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Honda Nederland B.V. Postbus 75100 1117 ZR Schiphol-Rijk, NL 020-7070000 www.honda.nl customer.service@honda-eu.com
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.993 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.600 x 1.860 x 1.670 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.585 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.240 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 561 - 1.756 l |
| Inhoud brandstoftank | 57 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,6 s |
| Actieradius | 1.075 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 151 g/km |
| Energielabel | C |





