
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

GMC Silverado
G.M.C. CHEVROLET
€ 52.950202277.665 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Lpg |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 maart 2022 |
| APK | 18 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 103.878 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 220 - € 220 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- AUX-aansluiting
- Multimedia systeem
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- lederen interieur
- Stoelverwarming voor
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) gordijn
- PDC voor en achter
Meer informatie
Carrosserievorm: Pick-Up (grijs kenteken)
Modeljaar: 2026
Laadvermogen: 802 kg
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Garage Baremans Ambachtlaan 23 4871ED ETTEN-LEUR, NL 0765035100 http://www.garagebaremans.nl info@garagebaremans.nl
Bedrijfsinformatie
Bij ons altijd meerdere 4x4's op voorraad, wij zijn specialist voor Mercedes Toyota en Nissan Terreinwagens.
Onze autos worden altijd door ons nagekeken en krijgen onderhoud voordat ze de weg op gaan, dit gebeurd in onze eigen werkplaats waar al het nodige gereedschap en kennis aanwezig is om de terreinwagens onder handen te kunnen nemen.
Kortom bij ons bent u altijd aan het goede adres voor verkoop en onderhoud/reparatie.
Wij hopen u graag te ontmoeten in onze showroom/werkplaats, koffie staat altijd klaar.
Specificaties
| Brandstof | Lpg |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 5.328 cc |
| Max. vermogen | 266 kW (362 pk) |
| gewicht | 2.373 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.175 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| CO2-uitstoot | 339 g/km |
Opties
Garage Baremans
Ambachtlaan 234871 ED Etten-Leur































