
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Ford Transit
330 2.0 TDCI L2H2 Trend CAMPER! Ombouw NEXT ROUTE! | 2x Schuif | Cruise Control | Trekhaak!

Ford Transit
330 2.0 TDCI L2H2 Trend CAMPER! Ombouw NEXT ROUTE! | 2x Schuif | Cruise Control | Trekhaak!
€ 19.9502018192.355 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 16 april 2018 |
| APK | 17 april 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 42.574 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 201 - € 201 |
Omschrijving
Mooi uitgevoerde Camperbus! Deze prijs is zonder De NEXT ROUTE INRICHTING.
Deze inbouw is volledig demonteerbaar waardoor de bus ook voor andere doeleinden kan worden gebruikt!
We hebben hierbij een samenwerking met NEXT ROUTE! Voor meer informatie over de prijzen e.d. neem contact op.
Voor meer informatie over de inbouw kijk op https://nextroute.nl/home/
Wat betreft de opties is de bus zelf uitgerust met leuke opties! Denk aan Cruise Control, Trekhaak, Parkeersensoren, Telefoonverbinding, Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, Dubbele Schuifdeur, Airconditioning, Navigatie, Achteruitrijcamera etc. etc.
De specificaties van de ombouw is zichtbaar op hun site, zie hiervoor de onderstaande link.
https://see-vr.com/Nextroute/
Jij bent op zoek naar een Werkbus, wij regelen hem graag voor jou.
Gertjan de Kruijf en Arie van Vliet denken graag mee met het naar wens aankleden van jouw werkbus. Denk hierbij aan de inrichting, aankleding zoals sidebars, imperiaal, etc. etc. Wij zijn u ook graag van dienst met onze gunstige financierings mogelijkheden.
Bel gerust voor meer informatie en/of een bezichtiging! Controleer de accesoires goed die uw keuze zouden kunnen beïnvloeden. Type en specificatiefouten zijn voorbehouden.
Mijn Werkbus BV is een zusterbedrijf van Vakgarage de Kruijf. Wij zijn een universeel BOVAG autobedrijf waar service en klant tevredenheid hoog in het vaandel staat. Tevens RDW erkend. Wij zijn geopend van maandag t/m vrijdag van 8:00 tot 17:30 en zaterdag van 8:30 tot 16:00. Op afspraak is ’s avonds ook mogelijk. Zondags gesloten!
Aanvullende opties en accessoires
- 2x Boxio 5 Liter Tank bij Wasbak
- Banken/ ligbed
- Bed 160 bij 195 cm
- betonplex in laadruimte
- Bluetooth Telefoonverbinding
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dakraam laadruimte
- Driver Assistance Pack (Parkeersensoren voor en achter)
- Ecoflow Powerstation
- Instructieboekjes aanwezig
- Interieurpakket met 1.000 Liter aan bagageruimte
- Keukenblok met kraan
- Kooktoestel (Primus Moja Stove 3.000 watt)
- Laadruimte-pakket (zijwandbekleding laadruimte)
- Mobiele Compressor Koelbox (Dometic CFX5)
- Navigatie-pakket 2 (Navigatiesysteem full map)
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Opbergvak boven voorruit
- Petvilt tegen de Zijwanden
- RDW-leges
- Rookvrij
- Tafel
- Tussenschot volledig
- USB aansluiting
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- zijwind assistent
- Zonnepaneel voor bijladen Power Station (110 W)
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.194 kg
Lengte/hoogte: L2H2
Wielbasis: 330 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 192 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,7 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 7 l/100km (1 op 14,3)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
- Kruijf Premium Plus Pakket (€ 1.295 ex BTW meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): 12 maanden BOVAG garantie (12 maanden garantie); gratis 12 maanden pechhulp Europa, Meerprijs distributieriem vervangen indien binnen 10.000km vervangen € 500,-ex, Nieuwe APK, Onderhoudsbeurt volgens Schema fabrikant (indien minder dan 5.000 km van beurt). Vervanging slijtagedelen wat binnen 10.000km/1 jaar vervangen moet worden, Vervangend vervoer bij garantiewerkzaamheden langer dan 24 uur., Wij hebben het recht om af te wijken bij exclusieve modellen of hoge kilometerstanden.
- Kruijf Basis Pakket (€ 395 ex BTW meerprijs):
Nieuwe APK
Vloeistoffen op peil.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): 1 maand garantie op draaiend gedeelte van motor en versnellingsbak (1 maand garantie); Placeholder - Kruijf Medium Pakket (€ 695 ex BTW meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): 3 maanden garantie op draaiend gedeelte van motor en versnellingsbak (3 maanden garantie); Kleine onderhoudsbeurt, Meerprijs distributieriem vervangen indien binnen 10.000km vervangen € 500,-ex., Nieuwe APK
- Kruijf Premium Pakket (€ 995 ex BTW meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): 6 maanden volledige garantie (6 maanden garantie, 10.000 km garantie); Meerprijs distributieriem vervangen indien binnen 10.000km vervangen € 500,-ex., Nieuwe APK, Onderhoudsbeurt volgens Schema fabrikant (indien minder dan 5.000 km van beurt). Vervanging slijtagedelen wat binnen 10.000km/1 jaar vervangen moet worden, Placeholder, Vervangend vervoer bij garantiewerkzaamheden langer dan 24 uur.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amsterdam, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.995 cc |
| Max. vermogen | 125 kW (170 pk) |
| Max. koppel | 405 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.530 x 2.060 x mm |
| gewicht | 2.171 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.365 kg |
| Inhoud bagageruimte | 9.300 l |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Actieradius | 1.081 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| CO2-uitstoot | 192 g/km |
Opties
Mijn Werkbus
Polderstraat 116666 LD Heteren












































